reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny czy jecie dużo słodkiego w ciąży

reklama
Dziewczyny, waga nie jest tylko od jedzenia ;) na początku ciąży może zatrzymywać się woda w organizmie i stąd kilogramy. Ja mam na koncie 2 ciąże. W obu startowałam z tej samej wagi. W pierwszej mega pilnowałam jedzenia plus dużo wymiotowałam. W drugiej jadłam dużo słodkiego, a wymiotów nie było.
Wiecie, w której przytyłam więcej? W pierwszej 🙈
 
Ja mam takie „dziwne” doswiadczenie, moja obecna ciaza to nudnosci ( bez wymiotow) utrzymywaly sie 4 miesiace- pierwszy miesiac prawie nic nie jadlam - wszystko mi smierdzialo nawet jak jadlam chleb to bez skorek ( bo skorki smierdzialy😱) a i tak przytylam wtedy 1 kg w pierwszy miesiac, potem mimo „trzymania diety” dochodzily kolejne kilogramy… kazda z nas jest inna, kazda inaczej tyje. Choc wiadomo ze fast food i slodkie nie sa wskazane w ciazy i lepiej ich unikac. Tylko tez nie mozna dac sie zwariowac:
 
Jadłam dużo słodkiego w ciąży a przytyłam łącznie około 5 kg
Milcz kobieto 🙈
Ja jadłam w ciąży tak samo jak przed ciążą ,nic nowego , żadnych zachcianek poza kiwi ( ... ok parę ale to dosłownie parę razy rzuciło mnie na rogala czekoladowego z ogórkiem konserwowym ... ) a przytyłam
.
.
.
🥁🥁🥁
30kg 🤪
 
Milcz kobieto 🙈
Ja jadłam w ciąży tak samo jak przed ciążą ,nic nowego , żadnych zachcianek poza kiwi ( ... ok parę ale to dosłownie parę razy rzuciło mnie na rogala czekoladowego z ogórkiem konserwowym ... ) a przytyłam
.
.
.
🥁🥁🥁
30kg 🤪
Ojej nie miałam pojęcia a ile udało się zrzucić?
 
Ja miałam różne fazy 😆
Potrafiłam codziennie zjeść obwarzanka. Potem popcorn serowy z mikrofali jadłam tonami. Był moment, gdzie codziennie wjeżdżał makaron z sosem pomidorowym. Czekolady to nie liczyłam. Jadłabym chipsy, ale przestały mi smakować cebulowe 😆
 
Aktualnie jestem w 10tc i kiwi jem kilogramami 🤣🤣🤣
Ja musiałam codziennie mieć kiwi.
Raz jeden jedyny nie miałam to mi się wieczorem normalnie beczeć chciało, miejsca sobie znaleźć nie umiałam.
Szperałam po szafkach czym by zaspokoić swoją zachciankę ale na nic innego ochoty nie miałam.
Potem w domu wszyscy juz pilnowali żeby zawszy były kiwi w domu 😋😊

Po ciąży z automatu mi przeszło
 
reklama
Ja miałam różne fazy 😆
Potrafiłam codziennie zjeść obwarzanka. Potem popcorn serowy z mikrofali jadłam tonami. Był moment, gdzie codziennie wjeżdżał makaron z sosem pomidorowym. Czekolady to nie liczyłam. Jadłabym chipsy, ale przestały mi smakować cebulowe 😆
Ja miałam fazę na ptasie mleczko w szpitalu w nocy sobie podjadalam 🤣
 
Do góry