reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny czy po dwóch poronieniach udało wam sie urodzic?

reklama
Jestem po dwóch poronieniach wczesnych do 10 tego tygodnia im bliżej staran tym bardziej sie boje dajcie mi nadzieje

Witaj Kika. Bardzo mi przykro z powodu Twoich strat, dla Twoich Aniołków zapalam światełka (*)...
Zapraszam Cię na wątek główny "ciąża po poronieniu" -to tam się wspieramy, tam możemy się wygadać i wypłakać -podzielić się swoim strachem. Jest wiele dziewczyn które urodziły zdrowe maluchy po 2 i 3 poronieniach, niektóre właśnie mają swoje maleństwa pod sercem. Jesteśmy z Nimi i modlimy się za Nie...
Jeśli chodzi o nadzieję -musisz sama ją znaleźć... możemy Cię pocieszać i wspierać -ale nadzieję i wiarę musisz zbudować w sobie sama -i wzmocnić je na tyle by uwierzyć że tym razem musi być dobrze...
Zostań z nami...
 
jestem po dwóch poronieniach i szukam pomocy pisze wątki ale chyba ja jestem taka beznadziejna ze nikt niechce mi odpowidziec czy komus sie udało po dwóch poronieniach niemajac dziecka wogóle dalcie mi wiare


połączyłam dwa Twoje identyczne tematy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kika na glownym watku ktos ci na pewno odpowie, zerknij na liste naszych skarbow sa tam dziewczyny ktore maja dzieci po kilku pronieniach... ja pisalam w twoim innym watku, i pisalam chyba z toba na gg...
 
Do góry