reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny czy to chłopiec?

Dołączył(a)
20 Styczeń 2021
Postów
4
Dziewczyny 31 TC. Lekarz zobaczył jąderka i stwierdził ,że będzie chłopak 💙 chociaż wcześniej twierdził,że dziewczynka ? czy, któraś z Was też tak miała , że widać było jajeczka ale siusiaka brak ? (Zaznaczam ,że mały leżał tyłem) okazało się ,że to faktycznie chłopak? Bardzo chce dokończyć wyprawkę tym bardziej ,że średnio się czuję, a chciałabym też kupić w końcu coś różowego albo niebieskiego bo już frustrują mnie te uniwersalne kolory 😣
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-01-20-20-05-12-164_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-01-20-20-05-12-164_com.miui.gallery.jpg
    221,7 KB · Wyświetleń: 314
reklama
Szczerze mówiąc z tego zdjęcia nic nie potrafię odczytać.
Nie wydaje mi się by mógł być chłopak bez siusiaka. Także ja obstawiam, że jednak dziewczynka będzie.
 
Ja niestety też z tego zdjęcia nic nie wywnioskuję, ale w sumie podchodziłabym sceptycznie do wniosków lekarza, skoro najpierw widział dziewczynkę, a teraz nie widzi siusiaka, ale widzi chłopca, hmm...
Następną wizytę pewnie masz niedługo, więc jeszcze się wstrzymaj z kolorami.
 
Wg. Mnie to chłopiec. Nie ma widocznych warg sromowych, a na tym etapie ciąży byłoby doskonale widać. Worek moszny jest duży i wyraźny.
Miałam w ciąży 7 usg, na 2 specjalista medycyny płodowej zapewniał o córce. Miejscowi lekarze mówili, że synek, jedna pani dr. Że dziewczynka. Miałam co badanie to inna płeć! 😱 dziewczynka, chłopiec, dziewczynka, chłopiec, dziewczynka, chłopiec, chłopiec. W 12 i 22 tyg na badaniach prenatalnych dziewczynka, mam nawet wydruk z określeniem płci.
Ostatecznie jest synek.
 
Wg. Mnie to chłopiec. Nie ma widocznych warg sromowych, a na tym etapie ciąży byłoby doskonale widać. Worek moszny jest duży i wyraźny.
Miałam w ciąży 7 usg, na 2 specjalista medycyny płodowej zapewniał o córce. Miejscowi lekarze mówili, że synek, jedna pani dr. Że dziewczynka. Miałam co badanie to inna płeć! 😱 dziewczynka, chłopiec, dziewczynka, chłopiec, dziewczynka, chłopiec, chłopiec. W 12 i 22 tyg na badaniach prenatalnych dziewczynka, mam nawet wydruk z określeniem płci.
Ostatecznie jest synek.
Rozumiem do doskonale ponieważ też miałam takie sytuacje więc już z czystej desperacji postanowiłam zapytać na forum ponieważ Panie mają doświadczenie. To moja pierwsza ciąża więc jestem zielona w tym temacie...ale jest to frustrujące ,że ciągle zmieniają zdanie... podkreślam, że badało mnie 3 lekarzy....
 
reklama
Do góry