reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny, czy to ciąża???

Racja ;)
To w sobotę jak masz możliwość, wtedy będą 72h i patrzeć na przyrost jaki powienien być dla 72 h ;)
Tylko obie bety w tym samym labolatorium :) ( często przy szpitalach jest lab otwarty w sobotę lub często Diagnostyka tak ma).
Czyli ogólnie najlepiej wykonać betę w szpitalu? To moja pierwsza ciąża i nie za bardzo wiem gdzie się udać, aby było jak najlepiej i najszybciej.
 
reklama
Czyli ogólnie najlepiej wykonać betę w szpitalu? To moja pierwsza ciąża i nie za bardzo wiem gdzie się udać, aby było jak najlepiej i najszybciej.
U nas w szpitalu wyniki chyba w ciagu 2-3 h, w diagnostyce na necie wieczorem.
Ale nie ma tutaj opcji "lepiej /gorzej", bo ważny jest przyrost, stąd trzeba w tym samym miejscu robić.
 
Dziękuję dziewczyny, jutro pojadę z rana i dam wam znać. Może jeszcze dzisiaj popołudniu o ile będzie jeszcze coś otwarte :)
 
reklama
Do góry