reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny czy to mogą być objawy ciąży?

Klimekx

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Lipiec 2021
Postów
16
Ostatnio stwierdziliśmy z mężem,że nadszedł czas się starac o dziecko. Z moich wyliczeń wynika,że współżylismy w dni poprzedzające owulację,w jej dzień oraz po jej zakończeniu. Od jakichś dwóch tygodni jestem strasznie słaba,boli głowa w pracy prawie zasłabłam. Czułam rwanie w podbrzuszu i ból prawego jajnika. Ciągle zatkany nos mimo braku przeziębienia. Jutro powinnam dostać miesiączkę,ale dziwi mnie fakt że nie boli mnie brzuch ani piersi. Zawsze tydzień poprzedzający to bóle brzucha,wysyp pryszczy na twarzy i brązowe plamienia trwające aż do momentu @. Testy negatywne.
 
reklama
Objawy ciążowe występują gdy w organizmie dochodzi do wzrostu hormonów. Jeżeli testy są negatywne to można zakładać że beta hcg nie wzrasta a więc i objawy są niemożliwe 🤷
 
Ostatnio stwierdziliśmy z mężem,że nadszedł czas się starac o dziecko. Z moich wyliczeń wynika,że współżylismy w dni poprzedzające owulację,w jej dzień oraz po jej zakończeniu. Od jakichś dwóch tygodni jestem strasznie słaba,boli głowa w pracy prawie zasłabłam. Czułam rwanie w podbrzuszu i ból prawego jajnika. Ciągle zatkany nos mimo braku przeziębienia. Jutro powinnam dostać miesiączkę,ale dziwi mnie fakt że nie boli mnie brzuch ani piersi. Zawsze tydzień poprzedzający to bóle brzucha,wysyp pryszczy na twarzy i brązowe plamienia trwające aż do momentu @. Testy negatywne.
Ja miałam w obu ciążach pierwsze objawy tydzień po owu, w obu były one trafne. Testy tez jeszcze nie wychodziły a ja czułam i widziałam po sobie ze jestem w ciąży. Podbrzusze i jajnik były jako pierwsze, ale wiadomo to może być przed każdym okresem. Miałam tez zauważalna różnice w szyjce macicy i odstające, twarde sutki w obecnej ciąży już tydzień po owu, czyli chwile po zapłodnieniu. Test pierwszy wyszedł 2 dni przed okresem. W poprzedniej straconej ciąży mimo objawów wyszedł dopiero kilka dni po okresie. I objawy w tamtej miałam zdecydowanie silniejsze a beta była niziutko bo zle przyrastala. Ja wolałam badać betę i progesteron niż robic testy. Nie raz się na testach przejechałam. Po samym progesteronie możesz zauważyć czy coś z tego będzie czy nie. Powodzenia.
 
Plamienia w drugiej fazie cyklu mogą być objawem zbyt niskiego poziomu progesteronu, co przy staraniach o dziecko warto by wyjaśnić, możliwe że będziesz musiała po owulacji go zażywać :)
 
reklama
Ja miałam w obu ciążach pierwsze objawy tydzień po owu, w obu były one trafne. Testy tez jeszcze nie wychodziły a ja czułam i widziałam po sobie ze jestem w ciąży. Podbrzusze i jajnik były jako pierwsze, ale wiadomo to może być przed każdym okresem. Miałam tez zauważalna różnice w szyjce macicy i odstające, twarde sutki w obecnej ciąży już tydzień po owu, czyli chwile po zapłodnieniu. Test pierwszy wyszedł 2 dni przed okresem. W poprzedniej straconej ciąży mimo objawów wyszedł dopiero kilka dni po okresie. I objawy w tamtej miałam zdecydowanie silniejsze a beta była niziutko bo zle przyrastala. Ja wolałam badać betę i progesteron niż robic testy. Nie raz się na testach przejechałam. Po samym progesteronie możesz zauważyć czy coś z tego będzie czy nie. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Do góry