reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny czy to mogą być objawy ciąży?

Stąd te objawy. Głowa robi swoje...
Masakra,od 9 lat zabezpieczałam się,miesiączka zawsze książkowo co do dnia i godziny,a jak stwierdziłam że może czas na dziecko i przestaliśmy się zabezpieczać od razu takie cyrki z okresem i zamartwianie się. Wolałabym dostać @ niż się głowic z jakiego powodu pierwszy raz spóźnia mi okres. Oby szybko nadszedł
 
reklama
Masakra,od 9 lat zabezpieczałam się,miesiączka zawsze książkowo co do dnia i godziny,a jak stwierdziłam że może czas na dziecko i przestaliśmy się zabezpieczać od razu takie cyrki z okresem i zamartwianie się. Wolałabym dostać @ niż się głowic z jakiego powodu pierwszy raz spóźnia mi okres. Oby szybko nadszedł
Ale stres nie służy Ci na cykl. Przepraszam, nie pamięta czy robiłaś betę. Jeżeli nie to zrób i będzie czarno na białym czy ciąża.
 
Wczoraj powinnam dostać @,nie dostałam,czuje jakies lekkie pobolewanie w podbrzuszu,ale to nie jest tak intensywny ból jak zwykle przy miesiączce. Test nadal negatywny,rano po otwarciu lodówki zwymiotowałam. Już sama nie wiem o co chodzi.
Może stres, może jakaś jelitówką, może sobie awiasz za bardzo i taka jest przez to reakcja organizmu, na tym etapie jakby to były objawy wczesnej ciąży to widziała byś chociaż cień cienia na teście, idz na betę, ona rozwieje Twoje wątpliwości
 
Możliwe że to stres,tak pójdę na betę ale dopiero następnym tygodniu,pracuje w takich godzinach że nie mogę zalapac się do laboratorium. 🙂
Podobne objawy do ciąży miałam przy torbieli - brak okresu, ból piersi, ciągłe zmęczenie, lekkie mdłości. A wystarczyło iść do ginekologa, który po zbadaniu palcami od razu stwierdził, że to nie ciąża bo macica nie jest rozpulchniona. Przy USG wyszła torbiel na 22 mm. Także radzę czym prędzej udać się lekarza a nie posiłkować się testami, które i tak nie dają pewności. Ewentualnie iść najpierw na betę.
 
Podobne objawy do ciąży miałam przy torbieli - brak okresu, ból piersi, ciągłe zmęczenie, lekkie mdłości. A wystarczyło iść do ginekologa, który po zbadaniu palcami od razu stwierdził, że to nie ciąża bo macica nie jest rozpulchniona. Przy USG wyszła torbiel na 22 mm. Także radzę czym prędzej udać się lekarza a nie posiłkować się testami, które i tak nie dają pewności. Ewentualnie iść najpierw na betę.
Miałam iść jutro na betę,ale na szczęście chyba rozkręca mi się @,od wczoraj plamię i boli brzuch,więc wychodzi na to że się pierwszy raz opóźnił okres 🙂
 
Miałam iść jutro na betę,ale na szczęście chyba rozkręca mi się @,od wczoraj plamię i boli brzuch,więc wychodzi na to że się pierwszy raz opóźnił okres 🙂
Miałam tak samo jak zaczęliśmy się starać. Zawsze okres co 28-29 dni a tu nagle 4 dni po i nadal nic. Oczywiście obstawiałam ciąże ale nie udało się, okres przyszedł a organizm zrobił mi psikusa. I w sumie wyciągnęłam z tego nauczkę. Już nie biorę za pewnik, że spóźniających się okres to ciąża. Teraz mam tydzień do okresu ale juz czuje lekki ból podbrzusza jak na okres wiec spisuje ten cykl na straty
 
Miałam tak samo jak zaczęliśmy się starać. Zawsze okres co 28-29 dni a tu nagle 4 dni po i nadal nic. Oczywiście obstawiałam ciąże ale nie udało się, okres przyszedł a organizm zrobił mi psikusa. I w sumie wyciągnęłam z tego nauczkę. Już nie biorę za pewnik, że spóźniających się okres to ciąża. Teraz mam tydzień do okresu ale juz czuje lekki ból podbrzusza jak na okres wiec spisuje ten cykl na strat

Miałam tak samo jak zaczęliśmy się starać. Zawsze okres co 28-29 dni a tu nagle 4 dni po i nadal nic. Oczywiście obstawiałam ciąże ale nie udało się, okres przyszedł a organizm zrobił mi psikusa. I w sumie wyciągnęłam z tego nauczkę. Już nie biorę za pewnik, że spóźniających się okres to ciąża. Teraz mam tydzień do okresu ale juz czuje lekki ból podbrzusza jak na okres wiec spisuje ten cykl na straty
Niesamowite jak organizm potrafi zaskoczyć. Wmówić sobie objawy lub inne takie. Będę na przyszłość wiedziała,żeby od razu nie podejrzewać ciąży,aczkolwiek zaskoczył mnie pierwszy raz w życiu opóźniony okres
 
Heh… czytam i czytam i coraz bardziej mam wątpliwości. Okresu brak od +\- 4/5 dni. Co jakiś czas lekkie pobolewanie w brzuchu i lewym jajniku. Jestem 3 mce po konizacji szyjki macicy… Od zabiegu okres był regularny, nie spóźniał się , wreszcie przechodziłam go normalnie. Teraz…Cały czas mogłabym tylko spać a moje ukochane śledzie które mogłabym mieć wcześniej podawane dożylnie , nagle przestały mi smakować. Boje się zrobić test żeby się przypadkiem znowu nie rozczarować… Tak bardzo chcielibyśmy mieć maleństwo, ze oboje niepotrzebnie się nakręcamy…😓😩
 
reklama
Heh… czytam i czytam i coraz bardziej mam wątpliwości. Okresu brak od +\- 4/5 dni. Co jakiś czas lekkie pobolewanie w brzuchu i lewym jajniku. Jestem 3 mce po konizacji szyjki macicy… Od zabiegu okres był regularny, nie spóźniał się , wreszcie przechodziłam go normalnie. Teraz…Cały czas mogłabym tylko spać a moje ukochane śledzie które mogłabym mieć wcześniej podawane dożylnie , nagle przestały mi smakować. Boje się zrobić test żeby się przypadkiem znowu nie rozczarować… Tak bardzo chcielibyśmy mieć maleństwo, ze oboje niepotrzebnie się nakręcamy…😓😩
Niestety ,nic innego niż test Ci nie doradzimy, objawy możesz sobie wmawiać, wiem, tez tak mialam ,my 2 lata sie staraliśmy
 
Do góry