reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziewczyny czy Wasze maleństwa już się odwróciły??

kaj

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2010
Postów
149
Miasto
Łomianki
zastanawiałam się czy mamusia moze rozpoznac ze jej dzidzi juz sie obrocila glowka w dol. Czy macie jaks wiedze na ten temat? Czy mozna to jakos samemu rozpoznac czy tez jedyna mozliwoscia jest usg??
 
reklama
Ja szczerze poczułam jak mały sie przekręcił glowką w doł. Kopniaki innaczej zaczeły wyglądać. no i nóżki w zebra dziecko zaczyna pchac. ;-)
Ja poczułam ze kolo 25tc sie przekręcil, a USG miałam w 30tc i potwierdzilo ze jest juz głową w dół.
 
moj babel juz jest tak odwrocony od 22 tygodnia,mam nadzieje ze nie zrobi mi teraz psikusa i na koniec sie nie obroci w druga strone:) wg mnie tam gdzie ma nozki,kopie mocniej,a kopie tak mocno na samej gorze brzucha,czyli nadal glowka w dol,no i jak ma czkawke to czuje ja u dolu brzucha:)
 
mój mały odwrócony - co potwierdziło wczorajsze usg, wg mnie stało to się jakieś 2 tyg temu - bo inaczej zaczęłam odczuwać ruchy :-)

nie wiem ile w tym prawdy ale przed wizytą położna robiła mi ktg i pytała mnie czy wiem czy juz sie przekręcil, mówiłam jej ze ne wiem dokładnie ale ostatnio jeszcze nie był odwrócony - poleciła wtedy leżenie na lewym boku, że niby wtedy łatwiej maluchowi o przekręcenie - ale ja tam nie wiem
 
Ostatnia edycja:
A moja Nelcia chyba wciąż się kotłuje w brzuszku i zmienia pozycje... Aczkolwiek do jakiś 2 tygodni często czuję, że jest ułożona główką w dół bo wówczas kopie tak wysoko w brzuszku, ale za to jak leże to sądzę, że czasem się układa w poprzek bo czuje jak kopie/macha rączkami to przy lewym to przy prawym boku.
Tyle moich domniemań, a jak jest okaże się na usg we wtorek
 
Moj brzdąc jest tez głowka w dół, plecki i dupke ma po prawej stronie,a nozki z raczkami po lewej. Tyle wiem z wizyty poniedzialkowej. Bardzo nie lubi jak leze na lewym boku, wtedy jego malutkie nozki ida w ruch i bardzo mnie kopie, owszem nozki nie raz mam wbite w zebra i to niestety jest bolące dosc długo,po takich kopniaczkach :) niby maly,ale daje ostro. W sumie to przez dłuzszy czas był ułozony głowka w dół,co onacza czeste wstawanie w nocy do kibelka :/ niestety to nie mija jak mowia..
 
Po wczorajszym USG mam pewność że mój Łukaszek jest już odwrócony główką w dół. Daje mi już odczuć - dokładnie to moje żebra są masakrowane przez jego stópki:))
 
Moje dwie pociechy się nie odwróciły i miałam cesarki ale nie było żle nawet przeciwnie nie wyobrażam sobie porodu siłami natury.:-D

Ale też mnie cisło i strasznie uciskało na żebra więc to chyba nie po tym się rozpoznaje:no:
 
reklama
No uciskanie czy tam ciśnięcie na zebra nie świadczy o tym że dzieć sie przekręcił, ale chodzi tu o wkładanie nóżek w zebra, o kopanie w nie :-D a to jest zupełnie inna sprawa ;-)
 
Do góry