reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziewczyny czy Wasze maleństwa już się odwróciły??

reklama
nasza mala tez od 22 tyg nurkuje glowka w dol :-) Na kazdej wizycie polozna sprawdza polozenie, dzisiaj rowniez, lezy uparcie w tej samej pozycji plecki po prawej, nogi wbite w zebra :tak:
Dobrze jest stawac na czworakach w tej pozycji brzuch luzno zwisa i maluch ma szanse sie samodzielnie obrocic: rada ze szkoly rodzenia
 
mój mały przynajmiej od 24 tyg jest ułożony główką w dół ale gin dzisiaj mówił ze dzidzia czasami potrafi zrobić psikus i przed samym porodem zmieni położenie
 
Moja Maja tez już jest przewrócona główka w dól, przewróciła się jakoś po 20 tyg, w 30 tyg dalej była przewrócona i ostatnio na wizycie w 34 tyg również:-D, mam nadzieję, że już tak pozostanie:tak:
 
ufff :-) moja corcia sie odwrocila... bylam na usg - wszystko prawidlowo.
Juz jestem spokojniejsza bo wczoraj zaczelam lapac paranoje ze sie nie odwroci i bedzie cc..
 
Wszystko się jeszcze może zmienić ;)
Moja koleżanka miała mieć cc bo syn był ułożony pośladkowo ale 2 tygodnie przed porodem okazało się że odwrócił się główką w dół :)
 
ale wam zazdroszczę że wasze maluch sie juz poodwracały, jak ja bym chciała żeby i mój juniorek się juz odwrócił, nie musiałabym sie tak zamartwiać:-(
 
reklama
moja córcia też już ma główkę w dół, ciekawe że tym naszym maluchom nie robi się niedobrze od 'wiszenia' cały dzień główką w dół hahaha
 
Do góry