reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziewczyny czy Wasze maleństwa już się odwróciły??

reklama
Moja córcia też jest ułożona główką w dół. Ciekawe od kiedy tak sobie siedzi, tzn wisi.
Mam nadzieję że jej się nie znudzi w tej pozycji:)
 
Mój skrzacik na usg robionym w 20 tyg był juz ułozony główką w dół a teraz nią tak cisnie że robi mi rozwarcie od środka :baffled:
Ani w pierwszej ciazy ani teraz nie czułam kiedy maluchy sie poprzekrecały :no:
 
moj lobuz tez juz w 20tyg ,,stal na glowie'' jak dotad mu sie nie znudzilo i juz raczej sie nie przekreci bo glowke wbija w kanal rodny a mnie boli spojenie lonowe ze chodzic nie moge ( w poprzednich ciazach tego nie mialam )
 
U mnie od około połowy ciąży położenie główkowe, a lekarz pyta mnie na każdej wizycie gdzie czuję ruchy, czy u góry??:-)Widocznie to jakaś metoda żeby określić położenie bez usg
 
i mój mały łobuz także wreszcie postanowił się obrócić główką w dół:-)
ma szczęście;-):-D
 
U mnie główka już jest ułożona prawidłowo do porodu, czyli jak to gin określił, tak czołowo-skroniowo, a nie tak centralnie czubkiem głowy jak wcześniej.
 
reklama
Do góry