reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny dodajcie otuchy

Luckyewel123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Lipiec 2021
Postów
33
Hej dziewczyny. Wiem wiem, było mnóstwo tematów na ten temat. Dziś 24 dzień cyklu zrobiłam test ciążowy koło 10 rano i ukazała się widoczna druga kreska. Radość niepojęta, mój kochany tez ja widział. W tej euforii żeby potwierdzić namówił mnie żeby zrobić kolejny test oczywiście zrobiłam ale wieczorem i oczywiście negatywny. Cykle regularne 28 dni. Proszę dodajcie sił i nadziei ze jeśli widziałam druga kreskę to jest nadzieja. Staramy się jakiś czas. Czy nic nam się nie przewidziało? Jutro idę na betahcg. Powinna wyjść bo wg moich obliczeń to 3 tydzień ciąży na pewno jest. Dodam tylko ze test rano był czułości 10
 

Załączniki

  • 61B222C5-0EB6-4346-BD21-9F3444F53CEC.jpeg
    61B222C5-0EB6-4346-BD21-9F3444F53CEC.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 999
  • C7F9B4D3-BAEA-403A-AACA-48F28E77D287.jpeg
    C7F9B4D3-BAEA-403A-AACA-48F28E77D287.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 489
reklama
Wiesz tak bardzo pragniemy dzidziusia. Zaskoczyło mnie to ze wyszły dwie kreski bo rano coś tam piłam i sikalam ale koło 10 pomyślałam a zrobie test zobaczymy a tu po 2/3 minutach druga kreska. Wiesz człowiek się naczyta i robi te testy wieczorem(a na instrukcji jest napisane żeby lepiej nie). Uważam ze betahcg z krwi już jutro powinna wykazać. Trzymaj kciuki. To nasze pierwsze dzieciatko.
 
Wiesz tak bardzo pragniemy dzidziusia. Zaskoczyło mnie to ze wyszły dwie kreski bo rano coś tam piłam i sikalam ale koło 10 pomyślałam a zrobie test zobaczymy a tu po 2/3 minutach druga kreska. Wiesz człowiek się naczyta i robi te testy wieczorem(a na instrukcji jest napisane żeby lepiej nie). Uważam ze betahcg z krwi już jutro powinna wykazać. Trzymaj kciuki. To nasze pierwsze dzieciatko.
Na pewno wykaże jeśli jesteś w ciąży. Czekam na wyniki!
 
Ta druga kreseczka daje tyle nadziei. Ale skoro nie tylko ja ja widzę nadzieja różni i ni ukrywam ze troszkę się rozchmurzyla bo niedawnym wieczornym teście (głupia ja/jakbym nie doczekała ranka )
 
Ta druga kreseczka daje tyle nadziei. Ale skoro nie tylko ja ja widzę nadzieja różni i ni ukrywam ze troszkę się rozchmurzyla bo niedawnym wieczornym teście (głupia ja/jakbym nie doczekała ranka )
Uwierz mi, że każda z nas tutaj Cię rozumie w tym temacie 😁 (Mój pierwszy test miał najpierw kreskę, która potem zniknęła więc już w ogóle pomyślałam że mam zwidy 😂)
 
reklama
Uwierz mi, że każda z nas tutaj Cię rozumie w tym temacie 😁 (Mój pierwszy test miał najpierw kreskę, która potem zniknęła więc już w ogóle pomyślałam że mam zwidy 😂)
Dlatego ja po 8 miesiącach testowania przed miesiączką i łażenia na betę , odpuściłam i w pierwszej ciąży test zrobiłam 5 dni po terminie na betę nie szłam co ma być to będzie mówiłam, a w drugiej ciąży zaowazylam że spoNia mi się okres w 9 TC 😅🤣😂 im mniej myślisz tym jesteś zdrowsza 😁😁😁
 
Do góry