reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

    Nowa aplikacja do forum na smartfony

    Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Dziewczyny, gdzie robiłyście badania prenatalne w Krakowie/Katowicach?

Marteczka11

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
33
Rozwiązania
0
Dziewczyny, gdzie robiłyście badania prenatalne w Krakowie albo w Katowicach? Znacie jakiegoś dobrego lekarza w Krakowie albo w Katowicach?
 
reklama

Lajla89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Marzec 2019
Postów
2 444
Rozwiązania
0
Kraków - Volumed Agnieszka Nawara - Baran z certyfikatem fmf, z Dobre Usg Nocuń, Wiecheć tylko ciężko z terminami. Oraz polecam prof Pawła Blecharza. Wszystko oczywiście Kraków
 

Karolina1609

Aktywna w BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2019
Postów
97
Rozwiązania
0
Kraków wpisz dobreusg.pl tam właśnie przyjmuję dr Wiechec i Nocun, maja tam też innych specjalistów, koszt 350 zl
 

Malka_91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Październik 2019
Postów
181
Rozwiązania
0
Krakow - Dariusz Zarotynski, bardzo sympatyczny lekarz, wszystko dokładnie sprawdził i wytłumaczył, badanie prenatalne trwało ok 30 min.
 
Do góry