reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny jakie mialyscie wymiary pecherzyka zoltkowego (YS) w 5/6 tygodniu ciazy?

Kwiatuszek1!

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Styczeń 2021
Postów
157
Dzien dobry.
Dziewczyny czy jestescie mi w stanie podpowiedziec jakie wymiary pecherzyka zoltkowego mialyscie w 5/6 tyg. Ciazy? Zastanawiam sie czy moj nie rosnie za szybko w ciagu dwoch dni z 0,24 mm urosl do 0,36 . Pecherzyk ciazowy z 0,77 do 0,83 zastanawiam sie czy to aby nie za duzo jak na taki krotki czas. Co prawda dwa rozne aparaty usg, dwoch roznych lekarzy. Jeden widzial zarodek, drugi nie
Ja chyba oszaleje w tej ciazy😭
 
reklama
Pęcherzyk ciążowy 11 mm, żółtkowy 1mm. (Nie mówił mi tak dokładnie). Równiutko 6 tygodni po dniu spodziewanej miesiączki. 2 tygodnie później już było widać zarodek :) teraz 14tc :) nie nakręcaj się, będzie wszystko dobrze i tego się trzymaj ;)
 
Dzien dobry.
Dziewczyny czy jestescie mi w stanie podpowiedziec jakie wymiary pecherzyka zoltkowego mialyscie w 5/6 tyg. Ciazy? Zastanawiam sie czy moj nie rosnie za szybko w ciagu dwoch dni z 0,24 mm urosl do 0,36 . Pecherzyk ciazowy z 0,77 do 0,83 zastanawiam sie czy to aby nie za duzo jak na taki krotki czas. Co prawda dwa rozne aparaty usg, dwoch roznych lekarzy. Jeden widzial zarodek, drugi nie
Ja chyba oszaleje w tej ciazy😭
Jeśli to dwa różne aparaty, to chyba nie masz co porównywać. To są tak niskie wartości, że łatwo je niedoszacować. Nie martw się na zapas ;)
 
Nie porównuj wyników z dwóch różnych sprzętów.
Raz że sprzęt sprzętowi nie równy, a dwa wystarczy że lekarz na monitorze zaznaczy milimetr tu i tu mniej, a tamten tu i tu więcej i już masz różnice.

Ja jednego tygodnia miałam po zmierzeniu dziecko o wadze 280g a tydzień później 260g 😄 schudł czy co ? To są po prostu przybliżone wymiary.
 
Nie porównuj wyników z dwóch różnych sprzętów.
Raz że sprzęt sprzętowi nie równy, a dwa wystarczy że lekarz na monitorze zaznaczy milimetr tu i tu mniej, a tamten tu i tu więcej i już masz różnice.

Ja jednego tygodnia miałam po zmierzeniu dziecko o wadze 280g a tydzień później 260g 😄 schudł czy co ? To są po prostu przybliżone wymiary.
To prawda sprzet sprzetowi nie jest rowny;) do tego usg jak najbardziej sie tez moze mylic.... Ja w dniu porodu na usg w szpitalu mialam synka o wadze 3600 , urodzilam kilka godzin pozniej o wadze 4300😁 choc nie ukrywam, ze sie wystraszylam tego wymoaru pecherzyka zoltkowego. Gdzies przeczytalam, ze jak ma powyzej 7 mm to zle rokuje.a niby wg. Usg na sorze mial juz prawie 4 w tak niskich tyg. Ciazy
 
Jeśli to dwa różne aparaty, to chyba nie masz co porównywać. To są tak niskie wartości, że łatwo je niedoszacować. Nie martw się na zapas ;)
Wlasnie tylko tym.sie pocieszam, choc martwi mmie troche duzy wynik zoltkowego z soru ( naczytalam sie, ze jak powyzej 7mm to zle wrozy- a moj wg. Usg szpitalnego juz prawie ma 4 mm a to dopiero 4 lub 5 tydzien i ten brak zarodka.kurcze czlowiek oszaleje
 
reklama
Pęcherzyk ciążowy 11 mm, żółtkowy 1mm. (Nie mówił mi tak dokładnie). Równiutko 6 tygodni po dniu spodziewanej miesiączki. 2 tygodnie później już było widać zarodek :) teraz 14tc :) nie nakręcaj się, będzie wszystko dobrze i tego się trzymaj ;)
To ktory to byl tydzien ?☺️
 
Do góry