reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny jakie polecacie wózki

Przyszlamama89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Listopad 2017
Postów
191
Hej ;)
Kochane niedługo zostanę szczęśliwą mamą małej Oliwki i chciałam zapytać czy znacie i polecacie wózki ?? najlepiej gdyby były polskiej firmy. Proszę o rady i ewentualne opinie bo zostało mi mało czasu ;(
Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
A co wiecie o wózkach:
Espiro Sonic
Joie Literax 4
Coletto Joggy
Peg-Perego Si Completo

Jeśli chodzi o łatwe składanie, lekkość, mały wymiar? Jako wózek do auta, do łatwej obsługi przez samą kobietę?
Też ostatnio zastanawiałam się nad wyborem wózka i koleżanka, która już jest mamą chodzącego dziecko poleciła mi wózek firmy Anex. Ona bodajże miała wersję Anex Cross. Jest ładny, w miarę lekki, ma dobre amortyzatory, gondola jak i siedzisko łatwo się wypina. Mnie namówiła :)
 
Witam!
Naszym łupem padł Anex Sport Fox. Aktualnie jeszcze nie używamy gdyż czekamy na naszego bobasa ale po oględzinach i pokojowych testach, super lekki, łatwy w użyciu i prowadzenie... bardzo sprawne, nie wymagające wkładania dużej siły. Prawie jakby płynął. Spacerówka szczególnie piękna. Stelaż składany i prosty w obsłudze. Polecamy
 
reklama
reklama
Do góry