reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Dziewczyny która z Was w ciąży brała Acard 150 i urodziła zdrowe dziecko?

reklama

Porzeczka1234

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Czy stosowanie takiej dawki w ciąży jest bezpieczne?
Ja brałam w jednej ciąży 2017 acard 75 mg i inne leki i urodziłam zdrową córkę. Teraz 2020 urodziłam druga córkę i brałam acard 150 mg. Polski Związek Ginekologiczny rekomenduje branie acard 150 mg od 2019 roku. Skąd wątpliwości co do jego brania? Jeśli jest to uzasadnione to nie obawiaj się . Moja ginekolog twierdzi, że każda kobieta w ciąży powinna to brać no ale to już zupełnie inny temat

Daga18

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja brałam już od pół roku przed zajściem w ciążę do tego w ciąży heparyne i jest zdrowa donoszona córka.Kiedys słyszałam że królowa Anglii żeby donosic ciążę brała codziennie aspirynke.Nie wiem ile w tym prawdy.

caltha

Rozwiązania
7
Acard 150 to w ciąży dawka bezpieczna, terapeutyczna. W pierwszej brałam od 13tc, pomógł średnio- iugr i preeklampsji, ale dosyć późno się pojawiło. W ostatniej acard już w staraniach a od testu dodatkowo heparyna- syn zdrowy, bez iugr, ja bez preeklampsji

Paulaa28

Rozwiązania
0
Mi lekarz zalecił branie acardu po uwolnieniu komórki jajowej :) Nie miałam pewności, ze będę w ciąży. w I trymestrze -75, w II - 150

BetiPS

Rozwiązania
1
Ja brałam 2 tabletki każda o 75 mg przed ciążą i heparynę . w ciąży do 35 tyg. też heparynę i 1,5 tabletki acardu. Syn zdrowy🙂

reklama

suonko88

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja brałam od 12 tygodnia do 36? Córka zdrowa urodziła się w listopadzie :)

reklama
Do góry