reklama

Dziewczyny, partnerki, żony muzułmaninów

Temat na forum 'Pary międzynarodowe:-)' rozpoczęty przez Emka_1989, 5 Listopad 2010.

1. Emka_1989

Emka_1989 Zaciekawiona BB

Witam a właściwie as salam alaikum ;-)
    Nie widziałam jeszcze tutaj takiego wątku, albo może nie zwróciłam na niego uwagi :eek:
    Może zacznę od przedstawienia się. Nazywam sie Emilia, mam 21 lat, jestem w 18 tygodniu ciąży. Mój ukochany jest muzułmaninem, szyitą. Mieszkamy w Gdańsku, chociaż był tez okres czasu kiedy mieszkaliśmy w Warszawie. :)
    Ciekawe czy są na forum jakieś kobietki które również mają partnera muzułmanina? Z jakiego kraju? Jak wam się żyje? No po prostu napiszcie coś o sobie :happy:

2. Emka_1989

Emka_1989 Zaciekawiona BB

Widzę że temat nie idzie :-/

3. reklama
  4. umm yasin

umm yasin Fanka BB :)

Zobacz temat polki muzulmaki.

5. Sarah8

Sarah8 Początkująca w BB

Walaykum asalam. Ciekawe czy siostra tu jeszcze zagląda. Pozdrawiam serdecznie

6. Sarah8

Sarah8 Początkująca w BB

A gdzie jest ten temat polki muzułmanki? Ja znaleźć nie moge... heh

7. hanuna

hanuna Początkująca w BB

Nie kazda zona muzulmanina jest muzulmanka..

8. alaT

alaT Fanka BB :)

Czesc.:-)
    Jestem zona Palestynczyka. Mieszkamy za granica w kraju arabskim ale mam nadzieje,ze w przyszlosci przeprowadzimy sie do Polski. Prosze napisz jak Polacy zachowuja sie w stosunku do Arbow ? Czy sa tolerancyjni ? Jakiej narodowosci jest Twoj maz ?
    Pozdrawiam :-)

9. Czikita

Czikita Zaciekawiona BB

Witajcie
    Jestem zona Pakistanczyka od prawie dwoch lat. Poki co mieszkamy w Szwajcarii ale marzy mi sie powrot do Polski...

10. reklama
  11. crosscultural

crosscultural Początkująca w BB

Poszukuję osób (wszelkich narodowości, w tym Polaków; mieszkających w kraju i za granicą, bedących w różnego rodzaju związkach z partnerem/ką), które byłyby tak uprzejme i wzięły udział w tym badaniu on-line:

cross-cultural (WERSJA W JĘZYKU POLSKIM)

Cross-cultural study (WERSJA DLA TYCH, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC PRZECIWKO WYPEŁNIANIU PO ANGIELSKU)

Język wypełnienia nie ma znaczenia:)

Sczególnie cenne są dla mnie związki osób różnej narodowości (ale nie tylko!):-D

Badanie jest podstawą mojej pracy magisterskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

I... BAAAARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za pomoc!

12. mgielka1234

mgielka1234 Początkująca w BB

Witam!
    Bardzo proszę o pomoc. Przeprowadzam, krótką (anonimową) ankietę na temat opinii kobiet, które były bądź są w związku z muzułmaninem.. Pomoże mi to na pokazanie (bardziej realnego) świata islamu. Liczę na solidarność kobiet. Oto link do ankiety: Opinia europejek na temat małżeństwa z muzułmaninem. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. J

Poleć forum