reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny, partnerki, żony muzułmaninów

Emka_1989

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Październik 2010
Postów
49
Miasto
Gdańsk
Witam a właściwie as salam alaikum ;-)
Nie widziałam jeszcze tutaj takiego wątku, albo może nie zwróciłam na niego uwagi :eek:
Może zacznę od przedstawienia się. Nazywam sie Emilia, mam 21 lat, jestem w 18 tygodniu ciąży. Mój ukochany jest muzułmaninem, szyitą. Mieszkamy w Gdańsku, chociaż był tez okres czasu kiedy mieszkaliśmy w Warszawie. :)
Ciekawe czy są na forum jakieś kobietki które również mają partnera muzułmanina? Z jakiego kraju? Jak wam się żyje? No po prostu napiszcie coś o sobie :happy:
 
reklama
Czesc.:-)
Jestem zona Palestynczyka. Mieszkamy za granica w kraju arabskim ale mam nadzieje,ze w przyszlosci przeprowadzimy sie do Polski. Prosze napisz jak Polacy zachowuja sie w stosunku do Arbow ? Czy sa tolerancyjni ? Jakiej narodowosci jest Twoj maz ?
Pozdrawiam :-)
 
Poszukuję osób (wszelkich narodowości, w tym Polaków; mieszkających w kraju i za granicą, bedących w różnego rodzaju związkach z partnerem/ką), które byłyby tak uprzejme i wzięły udział w tym badaniu on-line:

cross-cultural (WERSJA W JĘZYKU POLSKIM)

Cross-cultural study (WERSJA DLA TYCH, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC PRZECIWKO WYPEŁNIANIU PO ANGIELSKU)

Język wypełnienia nie ma znaczenia:)

Sczególnie cenne są dla mnie związki osób różnej narodowości (ale nie tylko!):-D

Badanie jest podstawą mojej pracy magisterskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

I... BAAAARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za pomoc!
 
reklama
Do góry