reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dziewczyny po poronieniu

Mama2018mama2019

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam dokładnie rok temu bez 3 dni poroniłam, było to w 11tyg,
Okres mi się unormował i jest co 28 dni
Ale zastanawiam się czy u kobiet które poroniły hormony zwariowały?
Miewalam przed okresem dziwne dolegliwości ale w tym miesiącu zaraz po owulacji jest kosmos...
Płaczę, boli mnie kręgosłup z tyłu, miałam ślady krwi w śluzie, bola mnie okrutnie piersi, ciągną mnie jajniki i pachwiny...
Czy Wy również zauważyliście zmiany po poronieniu?
Istnieje również możliwość, że jestem w ciąży zawsze takowa istnienie gdyż kochałam się z mezem 2 dni przed owulacja tyle że był to stosunek przerywany
Ale pytanie brzmi raczej czy Wasze hormony po poronieniu wariowały? :)

reklama

M_P_90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jestem zla! Bo tylko te co mają w d* ciążę i to one są najważniejsze przechodzą ciążę spoko bez problemów i wogole a jak ktoś chce i pragnie to zawsze coś nie tak!
Mi się normalnie chce ryczeć! Tak się cieszyłam, czułam spokój, że teraz już będzie dobrze, a Tu coś takiego! 😭😭😭

Mama2018mama2019

Rozwiązania
0
Obliczyłam że dziś na becie powinnaś mieć około 100 jednostek jeśli rosłaby od poniedziałku, tyle że trochę jestem w tym ciemna jeszcze na becie coś się znam ale na testach to tylko czy 2 kreski czy jedna,
Rozumiem Cie doskonale nie dziwię Ci się, właśnie poczytałam sobie pewiem temat na tym forum i jeśli kiedyś zajdę w ciąże to chyba odpuszczę myslenie bo widzę że ten co myśli za dużo ma naprawde pod górkę :((

M_P_90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Słuchaj trochę nie rozumiem tego u, to są takie poziomy jak beta? Bo jeśli np miałaś betę w poniedziałek 1 coś tam to po 48h ona iles tam procent rośnie, więc na dzień dzisiejszy powinno być już sporo tych jednostek. Ale ja nie rozumiem czym różni się poziom w badaniach bety i testu czy to są te same jednostki?
To są te same jednostki, podają ją w mlU i najczulsze testy wykrywają poziom 10mlU...jeśli jest mniej to albo kreska jest bardzo blada albo nie ma jej wcale, ale mniej to jakieś 7-8 mlU, a nie 1! Normalnie nie wiem co mnie zaraz trafi! Nie wiem co mam ze sobą zrobić! 😔😔😔😭😭 Beta na początku po 48h przyrasta o 66%, a po 72h 114%, czyli licząc w ten sposób dzisiaj moja beta powinna wynosić jakieś 6-7 mlU, a nie 1.20 😭😭😭

Mama2018mama2019

Rozwiązania
0
To są te same jednostki, podają ją w mlU i najczulsze testy wykrywają poziom 10mlU...jeśli jest mniej to albo kreska jest bardzo blada albo nie ma jej wcale, ale mniej to jakieś 7-8 mlU, a nie 1! Normalnie nie wiem co mnie zaraz trafi! Nie wiem co mam ze sobą zrobić! 😔😔😔😭😭😭
W takim razie zrobiłabym na Twoim miejscu dzis test 10 mlU a jutro rano 25 mlU
Jeśli laboratorium się myli to dziś 10 powinno już wyjść mimo pory dnia tak myślę a jutro powtórzyć rano z porannego moczu te 25 tak bym zrobiła bo chyba bym nie wytrzymała. Ale niewiem kurde nie chce Ci zle doradzić bo nie bardzo się znam :(

M_P_90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Obliczyłam że dziś na becie powinnaś mieć około 100 jednostek jeśli rosłaby od poniedziałku, tyle że trochę jestem w tym ciemna jeszcze na becie coś się znam ale na testach to tylko czy 2 kreski czy jedna,
Rozumiem Cie doskonale nie dziwię Ci się, właśnie poczytałam sobie pewiem temat na tym forum i jeśli kiedyś zajdę w ciąże to chyba odpuszczę myslenie bo widzę że ten co myśli za dużo ma naprawde pod górkę :((
Co Ty, przy 100 mlU to kreska jest bardzo bardzo wyraźna, a taki poziom w 2 tc jest nierealny...normy przy 2tc to beta 5mlU i ja na pewno tyle mam! To musi być jakiś błąd w laboratorium

M_P_90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jeśli laboratorium się myli to dziś 10 powinno już wyjść mimo pory dnia tak myślę a jutro powtórzyć rano z porannego moczu te 25 tak bym zrobiła bo chyba bym nie wytrzymała. Ale niewiem kurde nie chce Ci zle doradzić bo nie bardzo się znam :(
Z moich obliczeń wynika, że 25mlU to ja mogę mieć dopiero w przyszłym tygodniu, nie ma sensu robić tak czulego testu teraz, bo nic nie wyjdzie, a ja to się już całkowicie załamie

Mama2018mama2019

Rozwiązania
0
Ale dlaczego? Ja w dzien przed okresem miałam koło 100 a słuchaj pamiętam że 5dni przed okresem miałam 47, w 1 ciąży 5 dni przed okresem miałam 54 a po 2 dniach 10, tyle że mówię o becie

M_P_90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ale dlaczego? Ja w dzien przed okresem miałam koło 100 a słuchaj pamiętam że 5dni przed okresem miałam 47, w 1 ciąży 5 dni przed okresem miałam 54 a po 2 dniach 10, tyle że mówię o becie
U mnie to tak szybko nie rośnie, ja normalnie bete mam poniżej jeden, dzień po zagnieżdżeniu miałam 1.20 i skoro przyrost jest nawet 2x większy po 48h to 2 dni później bym miała z 3mlU, a po nastepnych 2 dniach 6mlU...u każdego inaczej to wzrasta

reklama

Mama2018mama2019

Rozwiązania
0
U mnie to tak szybko nie rośnie, ja normalnie bete mam poniżej jeden, dzień po zagnieżdżeniu miałam 1.20 i skoro przyrost jest nawet 2x większy po 48h to 2 dni później bym miała z 3mlU, a po nastepnych 2 dniach 6mlU...u każdego inaczej to wzrasta
Aha no rozumiem rozumiem, no to nic pozostaje tylko czekać :(

M_P_90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Aha no rozumiem rozumiem, no to nic pozostaje tylko czekać :(
Teraz jak już się trochę uspokoiłam to tak zaczęłam się na spokojnie zastanawiać, czy może cykl mi się nie przesunął jednak po tym poronieniu...może owulacje miałam 2 albo 3 dni później przez co do zapłodnienia doszło też później i do zagnieżdżenia przez to też? 🤔 lekarz, który jest kilkanaście lat ginekologiem i do tego prowadzi badania prenatalne chyba by się nie pomylił co do oznak wczesnej ciąży?
Nie wiem jak interpretować wyniki bety, bo ja dostaje tylko informacje, że <1.20 I tak szczerze to nie znam swojego poziomu...mój wcześniej był poniżej 1 (jak nie byłam w ciąży) to może teraz mam 1 ( to też mniej niż 1.20), bo np zagnieżdżenie nastąpiło dopiero 2 dni temu? Wczoraj wieczorem i dzisiaj miałam temp 37 stopni i cały czas mi się ona utrzymuje, więc może faktycznie to wszystko jeszcze się przesunie w czasie trochę...mój mąż twierdzi, że to bardzo możliwe, ale mimo wszystko jadę jutro do innego labo zrobić bete na własną rękę i będę miała czarno na białym jak to wygląda...czytałam dużo i zasiniona szyjka macicy wskazuje tylko i wyłącznie na wczesną ciążę, więc tu pomyłki być nie może

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Mama2018mama2019 Dziewczyny po poronieniu Ciąża po poronieniu 19
rossig Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️ Staramy się 673
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
Sylwica88 DZIEWCZYNY BIERZCIE CHOLINĘ!! BB psycholog dziecięcy radzi mamom 11
M Dziewczyny która z Was brała Acard 150 w ciąży ? Potrzebuję porady 5
M Dziewczyny która z Was w ciąży brała Acard 150 i urodziła zdrowe dziecko? Ciąża, poród, połóg 8
N Dziewczyny pomocy! Potrzebuję porady 28
M Dziewczyny, gdzie robiłyście badania prenatalne w Krakowie/Katowicach? Potrzebuję porady 6
P Czy są tu dziewczyny które z PCOS zaszły w ciąże Potrzebuję porady 9
Sylwia maybe baby Hej dziewczyny. Jeszcze nie wiem czy zaliczam się do waszego grona. Potrzebuję porady 16
D Dziewczyny pomóżcie Potrzebuję porady 9
Blondyneczkkaa 95 Pomozcie dziewczyny Potrzebuję porady 9
MamamaK Dziewczyny pomocy Potrzebuję porady 3
A Dziewczyny co to są za plamy. Potrzebuję porady 7
L Dziewczyny potrzebuje wsparcia Potrzebuję porady 12
M Dziewczyny pomóżcie. Jak interpretować wynik krzywa cukrowa Potrzebuję porady 3
Mari311 Cześć dziewczyny BB psychodietetyczka radzi mamom 1
Q Dziewczyny pomóżcie... Potrzebuję porady 8
V Dziewczyny pomóżcie. Potrzebuję porady 11
Mari311 Cześć dziewczyny Potrzebuję porady 12
K Dziewczyny, mam dylemat... Potrzebuję porady 1
M Dziewczyny któraś wie o co tu chodzi??? Potrzebuję porady 0
M Dziewczyny co na zaparcia u dwulatka ? Potrzebuję porady 15
nowamloda12 Dziewczyny doradzicie? Czy któraś z was tak miała? Potrzebuję porady 9
D Pomocy dziewczyny - czy to ciąża? Potrzebuję porady 18
M Dziewczyny co o tym myślicie? Potrzebuję porady 34
A Kto z Was dziewczyny miał amiopunkcje??? Potrzebuję porady 8
W Ciąża po promieniu. Dziewczyny proszę was o rade.. Ciąża, poród, połóg 9
M Hej dziewczyny. Co myślicie o tym teście? Potrzebuję porady 10
X Dziewczyny, które źle znosiły ciążę Potrzebuję porady 4
B Cześć dziewczyny Potrzebuję porady 11
Mona Ana Objawy inne niż przed każdą miesiączką. Pomóżcie dziewczyny Staramy się 3
K Hej dziewczyny Potrzebuję porady 8
S co robicie z tym dziewczyny? Wrześniowe mamy 2018 18
D Będzie ciąża czy nie ;)? Pomóżcie Kochane Dziewczyny ! Potrzebuję porady 7
M Dziewczyny pomocy Potrzebuję porady 24
A Dziewczyny byłam na becie Potrzebuję porady 37
JoAnnA250694 Witam dziewczyny mam pytanie Potrzebuję porady 5
Przyszlamama89 Dziewczyny jakie polecacie wózki Potrzebuję porady 149
Rybcia2309 Dziewczyny gdzie jest forum? Dzieci urodzone w czerwcu 2017 6
P Dziewczyny czy to ciąża czy moge sie cieszyc? Potrzebuję porady 13
Zazuzka35 Dziewczyny pomozcie .... Ciąża, poród, połóg 21
S dziewczyny pomożecie czy któraś z was ma P.C przeciwko osłonie przejrzystej ++ mam szansę ? Potrzebuję porady 0
M Dziewczyny proszę o pomoc Staramy się 27
monia-- Hej dziewczyny mam na stopie całkiem duży odcisk Potrzebuję porady 0
A brak kontaktu alimentów a masa prazentów Dziewczyny pomózcie. Relacje rodzinne 3
F Dziewczyny wypełnijcie moją ankietę. Potrzebuję porady 0
N Cześć dziewczyny! Jestem studentką trzeciego roku Potrzebuję porady 4
poziomki Sa tu dziewczyny w ciazy, ktore karmią piersią?? Potrzebuję porady 1
O Hej dziewczyny proszę pomóżcie bo ja już wariuję Potrzebuję porady 1