reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny pomocy!

Nika2017

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Marzec 2017
Postów
64
Cześć wszystkim. Nie wiem czy jest juz taki watek ale na szybko zakladam bo oszaleje. Wysypalo mnie na piersiach, rękach trochę, szyja, plecy, na brzuchu mam dwie krosty i ze 3 na nogach. Jestem w ciąży 12 tygodni i mam w domu 1,7 dziecko. Ja juz nie wim co mam myślić. Nigdzie nie chodzę żeby dostać ospy, ale sama myśl o tym mnie przeraża. Zrobilam zdjecie niektórych krost może da sie coś zobaczyć. Dodam że nigdy nie chorowałam na tego typu choroby. Gorączki nie ma. Zauważyłam to przed chwilą. Do lekarza pojadę jutro. Ale moze ktoś miał już styczność z podobnym typem wysypki. Serdecznie dziękuję za odpowiedzi.
 

Załączniki

  • IMG_20200105_214105.jpg
    IMG_20200105_214105.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 323
  • IMG_20200105_213902.jpg
    IMG_20200105_213902.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 319
reklama
To wygląda na ospę, ale tu lekarz musi potwierdzić. Jeżeli krosty pojawiają się we włosach, to raczej ospa. Ja miałam ospę w 35 TC. Wysypało mnie bardzo, leżałam na oddziale zakaźnym w szpitalu. Nie martw się na zapas, bo 1 trymestr już kończysz. Ale koniecznie idź do lekarza.
 
reklama
reklama
reklama
Do góry