reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny pomocy!

reklama
Forum to nie test online na ciążę.

Nie? Cholera wiedziałam, ze coś gdzieś złe zrobiłam. 😁

Ostatnio nie mam za dużo czasu ale specjalnie dla Ciebie wyciągnęłam moją kryształową kulę. Gratulacje będzie chłopiec o jasnych wlosach.

Padłam. Nie wstaje…

Oby miał również intelekt po tatusiu 💙
Podejrzewasz ciążę to zrób test, czy to takie trudne? Możesz zamówić przez internet.

Niestety sprawa jest pogrzebana. Badania dowodzą, ze dzieci inteligencje dziedzicza po matce. W tym wypadku „niestety”.
 
Nie? Cholera wiedziałam, ze coś gdzieś złe zrobiłam. 😁



Padłam. Nie wstaje…



Niestety sprawa jest pogrzebana. Badania dowodzą, ze dzieci inteligencje dziedzicza po matce. W tym wypadku „niestety”.
Coś jeszcze chcesz dopowiedzieć?
Czy masz aż tak nudne życie, że tylko siedzisz na tym forum i dodajesz swoje 3 grosze do każdej wypowiedzi?
 
reklama
Do góry