reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny Pomocy

Joanna_Z

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Styczeń 2007
Postów
1 361
Miasto
MAIDSTONE (UK)
CZESC KOBIETKI
Mam pewien problem ktory mam nadzieje uda nam sie rozwiazac. Moj biust zaczyna wygladac zupelnie inaczej niz przed ciaza, przez to ze nie mozna masowac piersi w czasie karmienia i uzywac srodkow nawilazajacych bo niby przenika do mleka moja skora robi sie sucha i przestaje to wygladac efektownie, moze macie jakies sposoby na powrot biustu do formy nawet w czasie karmienia

Pozdrawiam
 
reklama
Najlepiej jak zapytasz w aptece o jakis kremik na biust, ktory mozna uzywac w trakcie karmienia :happy: ... bo ja Ci nie pomoge .. nie karmie piesia wiec nie zwracam uwagi na to czy mozna czy nie karmiac piersia ... aczkolwiek na tym co ja uzywam "Talia Fitness" pisze ze moze byc uzywany przez kobiety w ciazy, to moze karmiące tez moga ? ... nie chce Cie w blad wprowadzac
 
MoniQa ma rację, najlepiej zapytac w aptece...moze tez pomoc zwykla oliwka...a nie sadze by byla niebezpieczna w tym wypadku
 
Ja slyszalam ze oliwa z oliwek jest bardzo dobra na piersi,od niej jest ldany ksztalt piersi. Ale jeszcze nie probowalam :)
 
Do góry