reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny pomocy

Dołączył(a)
25 Luty 2018
Postów
13
Witam , mam takie pytanie ponieważ uprawiam stosunek ze swoim chłopakiem przerywany cały czas żadnej antykoncepcji nie używam , i ostatnio dostałam tak jakby okres ale trwał 4 dni prawie w tym żadnych boli nie było ani nic z tych zeczy , a zawsze mam bolesne okresy i długie takie jak 7 dni , po 11 dniach po okresie dostałam plamienia trwa one 4 dni małe plamienie jasno różowa krew i brązowa wydzielina . Dziś mam jajeczkowanie chyba bo boli mnie podbrzusze . Dodam do tego ze przed plamienie po okresie dalej mnie bolały piersi i były nabrzmiałe , teraz tez są lekko nabrzmiałe ale nie wiem co się dzieje . Mam 23 lata
 
reklama
Byłam dziś u lekarza powiedziałam swoje objawy a on powiedział ze w 100% ciaza jest to , i mówi żebym rano jutro zrobiła test ale może być za wcześnie i nie wyjdzie ale powtórzyć znów za tydzień cyz coś i się zgłosić do niego :-/ nie wiem co już mam myśleć i co się dzieje . Nawet mnie nie zbadał tylko wysłuchał i stwierdził
 
reklama
Co to za lekarz? Wysłuchać to możemy Cię my i powiedziec co myślimy a lekarz jest od tego żeby zbadać! Chociaż ginekologicznie szjke itd... a nie stwierdził z kosmosu. Może zrob juz test? Może coś wyjdzie
 
Lekarz fakt, dupa, bo zbadać powinien mimo, że jeszcze sam nic nie zobaczy. W ogóle betę powinien zalecić, a nie sikańca. Ja byłam w 6 tyg ciąży i mój geniusz stwierdził, że chyba jest ciąża, ale 100% pewności potwierdzi mu USG.
 
Test zrobię jutro rano ale mówił ze może być zawezwanie , no ale znając mnie to w piątek znów się stawie i powiem żebym mnie zbadał i zobaczył co kolwiek żeby to stwierdzić w 100%
 
Dziwny lekarz naprawdę! Od tego jest aby zbadać albo dać skierowanie na betę. Do kupienia i zrobienia testu to lekarz niepotrzebny.daj znać jak test. A do lekarza oczywiście idź ponownie. Może do innego jak masz mozliwosc
 
Robiłam dziś rano test ale wyszedł negatywny , tak jak lekarz mówił może być zawezwanie . Ale dodam ze dalej mam dziwne lekkie bóle przy jajniku z prawej storny i promieniuje do krzyża z prawej strony lekko jak śpię nic sie czuje i się nie budźe w nocy ale w polowe dnia czasami wraca a plamienia brązowe mam dalej już dziś 6 dzień . Jeśli nie dostanę lekarza dziś znów i na badania pojadę na szpital
 
Do szpitala? A nie przesada trochę? Można iść prywatnie betę hcg zrobić za około 30zł. Wg mnie z takimi rzeczami nie lata się do szpitala. Co to jest zawezwanie? A poza tym jeśli okres był to raczej ciąży nie ma, cykle potrafią być różne, wystarczy lekki stres lub inne czynniki i już może się coś skrócić/wydłużyć. Zrób betę- może być wykonana o każdej porze i po jedzeniu. Życzę Ci, by było po Twojej myśli.
 
Mieszkam w Islandi a tutaj żeby iść zrobić sobie badanie krwi to nie jest tak łatwo tak samo żeby dostać się do lekarza , a w szpitalu tutaj szybciej wszystko robią i odrazu bez zadnego czekania . To nie jest polska ze idziesz i robisz sobie badanie krwi tak sobie . Podrugie okres miałam skąpy tak jak pisałam i teraz ciagle plamienia brązowe . Ale dziękuje za pomoc i pozdrawiam
 
reklama
Jeśli masz możliwość szpitala to czemu nie? Zrobią badanie to zrobią nie to trudno będzie trzeba czekać. Chociaż wiem czekanie jest męczące. Te plamienia brązowe ewidentnie pokazują ze coś się dzieje. Możliwa ciąża jak i zmiany hormonale np nadmiar prolaktyny wywołuje brązowe plamienia również i tkliwosc piersi. Możliwości jak zwykle jest kilka. Życzę jak najbardziej powodzenia i samych przyjemnych wieści :)))
 
Do góry