reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny pomozcie prosze 🙈

reklama
Wszystkie badania mam dobre. Robilam ostatnio TSH, PRL, morfologię, hormony: estrogen, progesteron, FSH i LH i nie bylo do czego sie dotrzepic🤷‍♀️ po niedzieli wizyta u ginekologa wiec mam nadzieje,ze uzyskam w koncu konkretna odpowiedz ;)
Czekam caly czas na skierowanie od lekarza,zeby powtorzyc niektore badania.
Aha, no okej
 
Mi nie chodzi o owulacje a o te bóle jajanika.wtedy cala gospodarka szaleje, mimo ze ma sie np reguralnie miesiączki.
Bol jajnika pojawia sie czasami, ale jest do wytrzymania. Bardziej zsstanawiam sie nad bolem podbrzusza caly czas jak na @ 🤔
Oszalec mozna, caly czas siedzac i sie zastanawiajac kiedy nadejdzie @ i czy to huz czy jednak jeszcze nie 🤣🙈
 
Dziewczyny mam prosbe, moglaby mi ktoras wytlumaczyc o co chodzi z tymi testami owulacyjnymi?
Otoz mialam owulacje wedlug testow miedzy 18 a 20 lipca- w tych dniach byly pozytywne testy rano i wieczorem. Robilam czasami po 20 lipca z ciekawosci i wszystkie byly negatywne. Dzis zrobilam ponownie i nie wiem czy mi sie wydaje,ale wyszedl pozytywny z jednej firmy 🙈 zrobilam tez clear blue i wyszlo mi koleczko. O co moze chodzic? Czy moge miec znow dni plodne mimo,ze clear blue pokazuje mi negatyw? Troche mnie to zdziwilo 🙈 Dodam zdjecie dla pewnosci czy aby napewno jest on pozytywny. Zrobilam 2 w roznych godzinach. Miesiaczke mam dostac miedzy 31.07- 02.08.
Nie znam sie na tych testach jestem poczatkujaca,dlatego bardzo prosze o zrozumienie.
 

Załączniki

  • 20200726_204321.jpg
    20200726_204321.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 75
reklama
Ja mialam takie same bole podbrzusza o ktorych piszesz. Po owulacj, utrzymywaly sie z kilka dni, nigdy takich nie mialam. Na poczatku myslalam ze sobie wymyslam, ale bolu chyba nie da sobie ot tak wkrecic?🤭🤣

Miesiaczka ma byc w piatek, czekam jak na szpilkach na zrobienie testu:)
 
Do góry