reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny pomozcie prosze 🙈

Nie ma za co [emoji6] U mnie jest to akurat normalne, więc trudno mi coś sensownego doradzić. Dobrze, że umówiłaś się do lekarza, zbada Cię, to będziesz wiedziała na czym stoisz [emoji846]
Mam nadzieje,ze i u mnie okaze sie,ze to nic zlego, tylko taki poprostu mam cykl ;)
 
reklama
Taki ból może oznaczać, że zrobiła się torbiel. Więc dobrze, że idziesz do lekarza.
 
Taki ból może oznaczać, że zrobiła się torbiel. Więc dobrze, że idziesz do lekarza.
Bylam nie dawno u lekarza i nic nie widzial,wszystko bylo w porzadku. Jeszcze nigdy nie mialam torbieli🙈 Moze to nic powaznego,dzis juz mniej odczuwam pobolewanie. Zobacze w przeciegu dnia czy sie nasili.
 
Dzien dobry. Jestem tu nowa i
Mam pytanie, moze ktoras z Pan tak miala i bedzie w stanie mi pomoc.
Owulacje mialam miedzy 18.07 a 20.07 to bylo miedzy 23dc a 25dc. Test owulacyjny wyszedl mi pozytywny pierwszy raz 18.07,dodatkowo mialam sluz przezroczysty i bol lewego jajnika stad wiem,ze w tych dniach byla owulacja. Dzis mam 28dc a mnie nadal pobolewa podbrzusze jak na miesiaczke,czy mam sie czym martwic? Czy to jest normalne? Nigdy nie mialam bolu podbrzusza na tyle dni przed miesiaczka,dlatego sie zdziwilam. Czy ten bol moze utrzymac sie az do @? Dodam,ze moje cykle sa nieregularne,wyniki wszystkie w czerwcu robilam i byly w porzadku 🙈
Drugie pytanie mam takie czy zaraz po owulacji szyjka powinna obnizyc sie nizej odrazu czy moze utrzymywac sie wyzej i obnizyc sie dopiero przed miesiaczka? Dodam,ze staramy sie o dzidziusia juz dluzszy czas. Jednak nie czuje sie jak na ciaze,zero objawow :(
Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.
Co do szyjki nie pomogę bo nigdy nie potrafiłam tego okreslic😅 ale powiem Ci, że mnie w owulacje zawsze bolał któryś z jajników(ok 2 dni) a w cyklu w którym mi się udało zajść w ciążę ból w ogóle nie przeszedł od owulacji utrzymywał się cały czas no i wyszły 2 kreski. 😊
 
Bylam nie dawno u lekarza i nic nie widzial,wszystko bylo w porzadku. Jeszcze nigdy nie mialam torbieli🙈 Moze to nic powaznego,dzis juz mniej odczuwam pobolewanie. Zobacze w przeciegu dnia czy sie nasili.
Torbiel może się zrobić od niepeknietego pęcherzyka, więc możesz o tym w ogóle nie wiedzieć.
 
Co do szyjki nie pomogę bo nigdy nie potrafiłam tego okreslic😅 ale powiem Ci, że mnie w owulacje zawsze bolał któryś z jajników(ok 2 dni) a w cyklu w którym mi się udało zajść w ciążę ból w ogóle nie przeszedł od owulacji utrzymywał się cały czas no i wyszły 2 kreski. 😊
Ja sie na ciaze nie czuje :( czytam fora to dzieczyny maja bole piersi, nudnosci itp a u mnie nic. Zrobilam dzis z glupa test,choc wiem,ze to duzo za wczesnie i widze jakis cien,tylko nie wiem czy to cien cienia czy testowa kreska.. zdjecie testu po ok. 3 minutach.
 

Załączniki

  • 20200724_132216.jpg
    20200724_132216.jpg
    810,3 KB · Wyświetleń: 104
  • 20200724_132235.jpg
    20200724_132235.jpg
    510,6 KB · Wyświetleń: 105
  • 20200724_132345.jpg
    20200724_132345.jpg
    237 KB · Wyświetleń: 100
Ja sie na ciaze nie czuje :( czytam fora to dzieczyny maja bole piersi, nudnosci itp a u mnie nic. Zrobilam dzis z glupa test,choc wiem,ze to duzo za wczesnie i widze jakis cien,tylko nie wiem czy to cien cienia czy testowa kreska.. zdjecie testu po ok. 3 minutach.
Testowa kreska i jest ładnie zabarwiona na niebiesko. Masz możliwość zrobienia bety? Po cichu gratuluję.
 
Ja sie na ciaze nie czuje :( czytam fora to dzieczyny maja bole piersi, nudnosci itp a u mnie nic. Zrobilam dzis z glupa test,choc wiem,ze to duzo za wczesnie i widze jakis cien,tylko nie wiem czy to cien cienia czy testowa kreska.. zdjecie testu po ok. 3 minutach.
Hmm ja robiłam testy codziennie i pierwszy cień wyszedł mi dopiero (albo już) 11dpo. Zaczekaj chociaż kilka dni, wiem, że to niełatwe bo sama trochę się starałam i nie mogłam wytrzymac😅 ale tylko cierpliwość i spokój nas uratuje😁 a tu mój cien cienia właśnie 11dpo😁 trzymam kciuki!
 

Załączniki

  • IMG_20200724_084843.jpg
    IMG_20200724_084843.jpg
    133,1 KB · Wyświetleń: 100
reklama
Testowa kreska i jest ładnie zabarwiona na niebiesko. Masz możliwość zrobienia bety? Po cichu gratuluję.
Kurcze prawidlowo do miesiaczki mam jeszcze ok. 10 dni...nie mam narazie takiej mozliwosci- od 3 dni prosze lekarza o skierowanie na progesteron,tsh i bete ale jak na zlosc nawet nie odpisuje. W przyszlym tyg mam jednak umowiona wizyte u lekarza moze cos mi powie. Jednak nie nakrecam sie poki co bo testy potrafia platac figle 🙈🙈🙈
 
Do góry