reklama

Dziewczyny pomóżcie !!!!!

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez andrewa88, 7 Czerwiec 2011.

1. andrewa88

andrewa88 Fanka BB :)

Dziewczyny powiedzcie mi ale własnymi słowami co to jest waszym zdaniem TKLIWOŚĆ.
    mUSZE NAPISAC O TYM PRACE a już nie mam pomysłów. Nie chodzi mi o takie słownikowe wyjaśnienie tylko właśnie na chłopski rozum...

Proszę Was bardzo...gonie z egzaminami a w każdej chwili moge urodzić ;/
    Wasza pomoc będzie nie oceniona :-)

2. sestina

sestina Fanka BB :)

tkliwość jest wtedy gdy patrzę na mojego męża jak śpi ( niebawem też na córcię;)), czuję wtedy napływ różnych pozytywnych emocji, czułość, tęsknotę, obawę przed jego utratą... tak mi pasują te moje odczucia do tkliwości:)

3. reklama
  4. damqelle

damqelle Fanka BB :)

Tkliwość to taki naturalny odruch serca, ciepłe uczucie bliskie czułości związane z widokiem małych dzieci, szczeniąt, kociąt, źrebiąt, dziecięcych stópek, malutkich skarpetek. Tkliwość wywołują również ciepłe wspomnienia, piękne pejzaże, wiejski dom obsadzony malwami...

5. Salomii

Salomii Fanka BB :)

dla mnie tkliwosc to wzruszenie :) cos co sciska za serce i sprawia ze czuje gule w gardle, zarowno w sensie pozytywnym jak i kiedy odczuwam smutek, kiedy widze jak moja coreczka wyciaga raczke by dotknac mojej twarzy usmiechajac sie przy tym slodko, kiedy sie budzi i wita mnie z radoscia, to takie niesamowite cieplo w sercu, uczucie milosci rozsadzajacej kazda moja komorke. Kiedy ogladam lub czytam cos smutnego co mnie wzrusza roztkliwiam sie czujac ucisk w gardle i wszechogarniajacy mnie zal, placze i rozpamietuje..
    wczoraj ogladalam zdjecia z wesela mojego przyjaciela, jedno zdjecie powalilo mnie na kolana - ogolny kadr to spora liczba elegancko ubranych gosci, rozmawiajacych i smiejacych sie wszyscy sa jednak rozmazani a wyostrzona zostala para staruszkow ktorzy skromnie ubrani (dziadek w filcowych butach) podazaja do kosciola, sa to dziadkowie panny mlodej :) i wyraz ich twarzy.. taka radosc, duma i milosc... to zdjecie wywolalo we mnie wielka tkliwosc..

ze wzgledu ze to forum baby boom bedzie duzo o dzieciach pewnie :D

Ostatnia edycja: 7 Czerwiec 2011
  6. andrewa88

andrewa88 Fanka BB :)

dziewczyny bardzo wam dziękuje...mam już jakiś kierunek teraz tylko słowo muszę ładnie dobrać:-D

Poleć forum