reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny pomozcie ....

Dołączył(a)
7 Luty 2017
Postów
5
ok do rzeczy . Mój okres uważam za "zaginiony" bywał co 24-25 dni a teraz brak ,2 tygodnie temu dopadła mnie okrutna zgaga (gumy do żucia mycie zębów po 5x dziennie nie pomagało ) ale zwaliłam to na kawę z mlekiem bo ogólnie pijam tylko czarna a pozwoliłam sobie kilka razy na taka (miałam wycinany woreczek żółciowy , gastric by pass) wiec przekonana ze mleka nie bardzo mi wolno .wczoraj zrobiłam na wieczór 2 testy (jakieś nic specjalnego z carefour za 12.99 euro )pokazało natychmiast jeden pasek a drugi ale bardzo bardzo jaśniutki chwile pózniej . Myslalam ze Ok te testy to jednak porażka poczekam do rana ,zrobię kolejne (został mi kolejny teb carefour i drugi clear blue digital który wskazuje rzekomo tygodnie )wiec ten zwykły standardowo to samo 2 kreski (ta druga po chwili i strasznie blada ) a ten clear blue mielił mielił i wymielil mi (+ 1-2) czytając instrukcje mówi się ze to 3-4 tydzień . Czy można to już brać za pewniak ???? Dodam ze na chwile obecna nic mi nie dolega , żadnej zgagi , mdłości , moje piersi bez zmian .... i weź tu bądź mądry ......
 

Załączniki

  • IMG_5497.JPG
    IMG_5497.JPG
    858,7 KB · Wyświetleń: 323
reklama
ok do rzeczy . Mój okres uważam za "zaginiony" bywał co 24-25 dni a teraz brak ,2 tygodnie temu dopadła mnie okrutna zgaga (gumy do żucia mycie zębów po 5x dziennie nie pomagało ) ale zwaliłam to na kawę z mlekiem bo ogólnie pijam tylko czarna a pozwoliłam sobie kilka razy na taka (miałam wycinany woreczek żółciowy , gastric by pass) wiec przekonana ze mleka nie bardzo mi wolno .wczoraj zrobiłam na wieczór 2 testy (jakieś nic specjalnego z carefour za 12.99 euro )pokazało natychmiast jeden pasek a drugi ale bardzo bardzo jaśniutki chwile pózniej . Myslalam ze Ok te testy to jednak porażka poczekam do rana ,zrobię kolejne (został mi kolejny teb carefour i drugi clear blue digital który wskazuje rzekomo tygodnie )wiec ten zwykły standardowo to samo 2 kreski (ta druga po chwili i strasznie blada ) a ten clear blue mielił mielił i wymielil mi (+ 1-2) czytając instrukcje mówi się ze to 3-4 tydzień . Czy można to już brać za pewniak ???? Dodam ze na chwile obecna nic mi nie dolega , żadnej zgagi , mdłości , moje piersi bez zmian .... i weź tu bądź mądry ......


Gratki !!! :-) z tego co widze po testach na pewno musi byc to ciąża a objawy wiesz nie zawsze są odrazu czesciej wystepuja tak wczesnie kiedy sie je sobie wmawia a gdy w ogóle sie o tym nie myslalo wczesniej to i objawy moga byc odczuwalne dopiero kiedy juz oswoisz sie z tym ze te dwie sliczne kreseczki to wcale nie zjawisko paranormalne :-D
 
ok do rzeczy . Mój okres uważam za "zaginiony" bywał co 24-25 dni a teraz brak ,2 tygodnie temu dopadła mnie okrutna zgaga (gumy do żucia mycie zębów po 5x dziennie nie pomagało ) ale zwaliłam to na kawę z mlekiem bo ogólnie pijam tylko czarna a pozwoliłam sobie kilka razy na taka (miałam wycinany woreczek żółciowy , gastric by pass) wiec przekonana ze mleka nie bardzo mi wolno .wczoraj zrobiłam na wieczór 2 testy (jakieś nic specjalnego z carefour za 12.99 euro )pokazało natychmiast jeden pasek a drugi ale bardzo bardzo jaśniutki chwile pózniej . Myslalam ze Ok te testy to jednak porażka poczekam do rana ,zrobię kolejne (został mi kolejny teb carefour i drugi clear blue digital który wskazuje rzekomo tygodnie )wiec ten zwykły standardowo to samo 2 kreski (ta druga po chwili i strasznie blada ) a ten clear blue mielił mielił i wymielil mi (+ 1-2) czytając instrukcje mówi się ze to 3-4 tydzień . Czy można to już brać za pewniak ???? Dodam ze na chwile obecna nic mi nie dolega , żadnej zgagi , mdłości , moje piersi bez zmian .... i weź tu bądź mądry ......
Gratuluję : D
 
Nie wiem czy się śmiać czy płakać (ale raczej ze szczęścia ) Bo do młodych nie należę i w sumie wmawiałam sobie ze dzieci mieć nie będę (bo od jakiegoś roku niby próbowaliśmy ale nie tak ze na "zapalenie płuc" tylko byłoby miło gdyby się w końcu udało a ze nic się nie działo to stwierdziłam ze pewnie już za stara jestem i nic z tego nie będzie i trochę odpuściłam . A tu baaaaam ! Wiec cieszę się jak cholera !!!!! Dziekuje za potwierdzenie ze to nie moje "omamy "❤
 
reklama
Do góry