reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny pomozcie ....

reklama
No to moje gratulacje. Tak to jest ciąża. Ja miałam podobnie. Zrobiłam w sumie trzy testy i na pierwszym teście też wyszła mi blada kreska, a na dwóch pozostałych już dwie bardziej widoczne.
Co do objawów to całą ciążę przeszłam bezobjawowo. Żadnych mdłości, wymiotów itp.
 
Teraz just nic nie rozumiem 4 testy pozytywne (na krew muszę czekać do dziś do 13) ale chyba okres przyszedł . Mała plama na bieliźnie i przy podcieraniu się papier rownież różowawy ... Czyli ze po ptokach ?
 
Czyli ze szybciutko do lekarza i pewnie dupka lub luteine dostaniesz, czesto sie zdarzaja plamienia w terminie kiedy mial byc okres.
 
Nie wytrzymałam zadzwoniłam do laboratorium w krwi nie wykazało ciąży , teraz to już naprawdę głupia jestem . 4 testy , 4 na tak , 2 ostatnie wczoraj rano krew o 13 a dziś mo mówią w lab ze ciazy tam nie wykazało . Ze mną cos nie tak czy z tymi testami czy z laboratorium ?
 
Nie wytrzymałam zadzwoniłam do laboratorium w krwi nie wykazało ciąży , teraz to już naprawdę głupia jestem . 4 testy , 4 na tak , 2 ostatnie wczoraj rano krew o 13 a dziś mo mówią w lab ze ciazy tam nie wykazało . Ze mną cos nie tak czy z tymi testami czy z laboratorium ?
Idz na usg powinno byc juz widac jesli to ciaza

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na tak wczesnym etapie to tylko beta z krwi wykaże ciąże, a nie standardowe testy z krwi. ;) Umów się do lekarza, po usg się dowiesz wszystkiego. Co do plamień, ja miałam normalny okres przez pierwsze dwa miesiące, w 3 plamienia i też już myślałam, że po wszystkim. Okazało się, że taki ze mnie "egzemplarz". Na spokojnie, do lekarza i głowa do góry.
 
Do góry