reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny, potrzebuje pilnie pomocy...

reklama
komentarz bardzo uszczypliwy, ale czy Ty przypadkiem niezapomnialas napisac w jakim miescie szukasz i czego konkretnie??
wydaje Ci sie, ze mamy beda wydzwaniac po ludziach i idiotki z siebie robic bo niewiedza o co maja zapytac, ani nawet w jakim rejonie?? :-D

pozdrawiam i zanim zaczniesz oceniac ludzi, sprawdz czy masz ku temu podstawy...
 
Źle mnie zrozumiałaś... zrobilo mi sie po prostu przykro, że nikt nie chce pomóc... chodzilo mi o to czy dałby ktos rade zadzwonic pod wskazany numer, np. podalabym linka do ogłoszenia i wszystkie potrzebne dane, ale to juz na pw, ale nikt sie nie odezwał... w zasadzie rozumiem...
Dlatego proszę o skasowanie...
 
bravo myszko!!!!! takie osoby jak ty bardzo lubie!!!!! podczytuje od dluzszego czasu to forum i tylko tematy "kreca sie" o socjal,pomoc,dodatki finansowe itd.oczywiscie nie wszystkie forumowiczki ale wiekszosc nowych.wiadomo,ze forum sluzy pomocy ale bez przesady kobiety,przyjechalyscie tutaj w ramach polepszenia sobie stopy zyciowej zarabiajac a nie wyzyskujac jc:no::no:
 
Hmmm... masz 3 posty, nie wiesz o co chodzi, a się wypowiadasz...

Nie chodziło mi o zaden socjal, tylko o pomoc w szukaniu mieszkania do wynajecia... Nie mialam sie tlumaczyc, ale nie moge przejsc kolo tego obojetnie...
 
reklama
Do góry