reklama

Dziewczyny, potrzebuje pilnie pomocy...

Temat na forum 'Mamy z Niemiec' rozpoczęty przez marboro, 28 Grudzień 2012.

1. marboro

marboro Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Do skasowania... nieaktualne...

Ostatnia edycja: 30 Grudzień 2012
  2. marboro

marboro Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    182 wyświetlenia i zero odzewu :(

3. reklama
  4. myszka2829

myszka2829 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    komentarz bardzo uszczypliwy, ale czy Ty przypadkiem niezapomnialas napisac w jakim miescie szukasz i czego konkretnie??
    wydaje Ci sie, ze mamy beda wydzwaniac po ludziach i idiotki z siebie robic bo niewiedza o co maja zapytac, ani nawet w jakim rejonie?? :-D

pozdrawiam i zanim zaczniesz oceniac ludzi, sprawdz czy masz ku temu podstawy...

5. marboro

marboro Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Źle mnie zrozumiałaś... zrobilo mi sie po prostu przykro, że nikt nie chce pomóc... chodzilo mi o to czy dałby ktos rade zadzwonic pod wskazany numer, np. podalabym linka do ogłoszenia i wszystkie potrzebne dane, ale to juz na pw, ale nikt sie nie odezwał... w zasadzie rozumiem...
    Dlatego proszę o skasowanie...

6. hipulka

hipulka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    bravo myszko!!!!! takie osoby jak ty bardzo lubie!!!!! podczytuje od dluzszego czasu to forum i tylko tematy "kreca sie" o socjal,pomoc,dodatki finansowe itd.oczywiscie nie wszystkie forumowiczki ale wiekszosc nowych.wiadomo,ze forum sluzy pomocy ale bez przesady kobiety,przyjechalyscie tutaj w ramach polepszenia sobie stopy zyciowej zarabiajac a nie wyzyskujac jc:no::no:

7. marboro

marboro Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hmmm... masz 3 posty, nie wiesz o co chodzi, a się wypowiadasz...

Nie chodziło mi o zaden socjal, tylko o pomoc w szukaniu mieszkania do wynajecia... Nie mialam sie tlumaczyc, ale nie moge przejsc kolo tego obojetnie...

8. hipulka

hipulka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    marboro,po przeczytaniu wiekszosci postow nie odnosilo sie to wylacznie do ciebie,moj post mial charakter ogolny:cool2:

Poleć forum