reklama

Dziewczyny, potrzebuje pilnie pomocy...

Temat na forum 'Mamy z Niemiec' rozpoczęty przez marboro, 28 Grudzień 2012.

1. marboro

marboro Zaciekawiona BB

Do skasowania... nieaktualne...

Ostatnia edycja: 30 Grudzień 2012
  2. marboro

marboro Zaciekawiona BB

182 wyświetlenia i zero odzewu :(

3. reklama
  4. myszka2829

myszka2829 Fanka BB :)

komentarz bardzo uszczypliwy, ale czy Ty przypadkiem niezapomnialas napisac w jakim miescie szukasz i czego konkretnie??
    wydaje Ci sie, ze mamy beda wydzwaniac po ludziach i idiotki z siebie robic bo niewiedza o co maja zapytac, ani nawet w jakim rejonie?? :-D

pozdrawiam i zanim zaczniesz oceniac ludzi, sprawdz czy masz ku temu podstawy...

5. marboro

marboro Zaciekawiona BB

Źle mnie zrozumiałaś... zrobilo mi sie po prostu przykro, że nikt nie chce pomóc... chodzilo mi o to czy dałby ktos rade zadzwonic pod wskazany numer, np. podalabym linka do ogłoszenia i wszystkie potrzebne dane, ale to juz na pw, ale nikt sie nie odezwał... w zasadzie rozumiem...
    Dlatego proszę o skasowanie...

6. hipulka

hipulka Zaciekawiona BB

bravo myszko!!!!! takie osoby jak ty bardzo lubie!!!!! podczytuje od dluzszego czasu to forum i tylko tematy "kreca sie" o socjal,pomoc,dodatki finansowe itd.oczywiscie nie wszystkie forumowiczki ale wiekszosc nowych.wiadomo,ze forum sluzy pomocy ale bez przesady kobiety,przyjechalyscie tutaj w ramach polepszenia sobie stopy zyciowej zarabiajac a nie wyzyskujac jc:no::no:

7. marboro

marboro Zaciekawiona BB

Hmmm... masz 3 posty, nie wiesz o co chodzi, a się wypowiadasz...

Nie chodziło mi o zaden socjal, tylko o pomoc w szukaniu mieszkania do wynajecia... Nie mialam sie tlumaczyc, ale nie moge przejsc kolo tego obojetnie...

8. hipulka

hipulka Zaciekawiona BB

marboro,po przeczytaniu wiekszosci postow nie odnosilo sie to wylacznie do ciebie,moj post mial charakter ogolny:cool2:

Poleć forum