reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny potrzebuje porady

reklama
Przepraszam, ale bez bety, na podstawie tego testu lekarz cię może wyśmiać. On nic nie zobaczy na tym etapie, to po pierwsze. Po drugie, ostatnie zdjęcie też nie jest jakoś potwierdzeniem ciąży. Idź na drugą betę jutro. Nie musisz być na czczo, a wyjdzie ci taniej niż robienie jeszcze kilku testów i opłacenie wizyty u ginekologa (o ile idziesz prywatnie).
Bylam na becie I wyszła dodatnia. A poza tym nic nie pisałam o usg lecz tylko o umówionej wizycie.
 
Dziewczyny, widzicie tu coś? Czy to fabryczna? Oszaleje zaraz, bo to 24 dzień po pettingu, wiem ze kreska powinna być mocna, ale miałam 19 kwietnia 2 dniowe plamienie i ja nie wiem już sama co się dzieje.. to by była bardzo niechciana ciąża
053E9424-E986-4FA5-ACA8-0E6C218638DC.jpeg
 

Załączniki

  • 1C4BC5EF-A22D-41D2-BBAE-F84C971CE780.jpeg
    1C4BC5EF-A22D-41D2-BBAE-F84C971CE780.jpeg
    964,7 KB · Wyświetleń: 100
Ale, że jak? Podejrzewasz ciążę bez stosunku?
Wiem jak to brzmi, ale podejrzewam 🤦‍♀️ Cały czas mam wrażenie, ze na tym teście jest cien cienia.. moja głowa już świruje
Wiem jak wszystko się odbywa i sama radzę czasami innym na forum, a gdy sprawa dotyczy mnie to wszelkie reguły dla mojego mózgu nie maja znaczenia 🤦‍♀️ Masakra, naprawdę widzę tam cien cienia i się przez to najadam stresu
 
Wiem jak to brzmi, ale podejrzewam 🤦‍♀️ Cały czas mam wrażenie, ze na tym teście jest cien cienia.. moja głowa już świruje
Wiem jak wszystko się odbywa i sama radzę czasami innym na forum, a gdy sprawa dotyczy mnie to wszelkie reguły dla mojego mózgu nie maja znaczenia 🤦‍♀️ Masakra, naprawdę widzę tam cien cienia i się przez to najadam stresu
Moim zdaniem nic tam nie ma, a jestem dobra w szukaniu cieni :D
 
Czekaj… a to nie ty w innym wątku pisałaś ze od 4 dni bierzesz tabletki anty ?
Ten test jest negatywny. Nie ma seksu nie ma ciąży. To jest proste jak jebanie 😁
 
Wiem jak to brzmi, ale podejrzewam 🤦‍♀️ Cały czas mam wrażenie, ze na tym teście jest cien cienia.. moja głowa już świruje
Wiem jak wszystko się odbywa i sama radzę czasami innym na forum, a gdy sprawa dotyczy mnie to wszelkie reguły dla mojego mózgu nie maja znaczenia 🤦‍♀️ Masakra, naprawdę widzę tam cien cienia i się przez to najadam stresu
Negatywy są
 
reklama
Do góry