reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny potrzebuje porady

Czekaj… a to nie ty w innym wątku pisałaś ze od 4 dni bierzesz tabletki anty ?
Ten test jest negatywny. Nie ma seksu nie ma ciąży. To jest proste jak jebanie 😁
Tak to ja! Fajnie ze poznałaś 😇
Boje się właśnie trochę ze jak zaczęłam je brać a tam się coś dzieje to.. wole nie mówić i nie myśleć ze tam coś jest, bo wiecie, napisałam, ze bylaby to bardzo niechciana ciąża
 
reklama
Tak to ja! Fajnie ze poznałaś 😇
Boje się właśnie trochę ze jak zaczęłam je brać a tam się coś dzieje to.. wole nie mówić i nie myśleć ze tam coś jest, bo wiecie, napisałam, ze bylaby to bardzo niechciana ciąża
Wlanie kojarzę twój nick i jął weszłam w ten warek to pomyślałam, dawno trolla nie było, robisz sobie jaja 😃 i nadal z tylu głowy w to wierze, ze po prostu nas wkręcasz
 
Witam mam pytanie. Jestem dwa dni przed spodziewaną miesiączka. Wczoraj robilam test beta z krwi i wynik 1.20 dziś rano robilam test ciazowy z moczu i wyszła druga blada kreska. Co to może oznaczać? Dodam że staraliśmy się z partnerem miesiąc. Mam również bóle podbrzusza oraz piersi. Przy naciśnięciu brodawki widać kroplę przezroczystego płynu. Czy jest możliwe że to wczesna ciąża? Dołączam zdjęcie testu.Zobacz załącznik 1393467
 

Załączniki

  • IMG_20220423_123015.jpg
    IMG_20220423_123015.jpg
    3 MB · Wyświetleń: 98
Ale co ma się dziać skoro nie było seksu? Bez tego ciąży nie będzie
Ostatnio totalnie zwariowałam na tym punkcie.. mam straszny czas jeśli chodzi o sprawy rodzinne ( kto czytał mój wątek to wie) i aktualnie zwiałam z domu 👍🏻 Dlatego moja psychika siada, nie mysle już tak jak wcześniej i ten PINK zalany wzbudził totalnie moje wątpliwości.. nie mogę jeść, nie mam na nic siły, tylko gapie się w te zdjęcia i staram się siebie przekonać ze wszystko jest okej.. ze bez stosunku nie ma ciąży.. ale wiem ze na ten moment uspokoi mnie tylko beta, wiec jutro idę na pobranie, żeby wyleczyć mój mózg, na pewno sytuacja życiowa mi się do tego przykłada, jestem ostro podbita, ciąża to ostatnie czego mi potrzeba, za bardzo się boje i dlatego takie durnoty wypisuje..
 
Ostatnio totalnie zwariowałam na tym punkcie.. mam straszny czas jeśli chodzi o sprawy rodzinne ( kto czytał mój wątek to wie) i aktualnie zwiałam z domu 👍🏻 Dlatego moja psychika siada, nie mysle już tak jak wcześniej i ten PINK zalany wzbudził totalnie moje wątpliwości.. nie mogę jeść, nie mam na nic siły, tylko gapie się w te zdjęcia i staram się siebie przekonać ze wszystko jest okej.. ze bez stosunku nie ma ciąży.. ale wiem ze na ten moment uspokoi mnie tylko beta, wiec jutro idę na pobranie, żeby wyleczyć mój mózg, na pewno sytuacja życiowa mi się do tego przykłada, jestem ostro podbita, ciąża to ostatnie czego mi potrzeba, za bardzo się boje i dlatego takie durnoty wypisuje..
Nie czytam Twojego wtaku. Jeżeli beta cię uspokoi to idź o zrób. Jeżeli masz problemy to idź do terapeuty. A jak boisz się ciąży to się zabezpieczaj albo powstrzymaj się od czynności seksualnych.
 
reklama
Do góry