reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny potrzebuje porady

Dzisiaj 5 dzień, a boje się o ciąże ze „zbliżenia” ( pettingu) 24 dni temu 😢
Ale tak się nie da zajść w ciążę! Żeby było dziecko potrzebny jest pełen stosunek, czyli, wytryskiem wewnątrz pochwy. A nie petting. Wycieranie się papierem czy rękami umytymi mydłem. Czasami to wręcz nie wierzę w to co czytam. Większość kobiet na forum stara się miesiącami czy latami i przy normalnym seksie ma problemy z zajściem. A tu średnio raz w tygodniu znajduje się jakaś gwiazda, co podejrzewa ciążę z palca czy całej prezerwatywy. Ja rozumiem strach przed niechcianą ciążą, ale bać to się trzeba jak się pójdzie na całość i guma pęknie albo jak się tabletki zapomni. Ja nie wiem czy większość kobiet serio tak mało wie o cyklu i płodności? Czy ma problemy natury psychicznej? A może mało śmieszne żarty?
 
reklama
Do góry