reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny starające się o pierwszego dzidziusia

jussastar

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Grudzień 2013
Postów
915
Miasto
Lublin
Hej, postanowiłam założyć ten wątek specjalnie dla dziewczyn, które starają się o pierwszego malucha. Ja mam 26 lat, mój mąż 30. . Właśnie zaczęłam 5 cykl starań, chociaż w tym miesiącu chyba nic z tego nie będzie, bo wyjeżdżam akurat na czas owu...
Mam nadzieję, że będziemy wspólnie dzielić się swoimi niepokojami, smutkami i radościami :-)
 
reklama
Witajcie :)
Ja mam 25 lat mój mąż 29 minął już 10 ty cykl starań i nic :/ chcę pójść w lutym do ginekologa żeby zlecił mi np badania hormonów bo już się trochę nie pokoje :/ A Ty Jussastar robiłaś już jakieś badania?
Pozdrawiam
Ola
 
Witajcie.... ja tez sie staram o mojego dzidziusia juz prawie 4 lata... :-( troche dlugo... gdyby wszystko by ok to w lipcu 2013 bylabym mamusia... no ale los chcial inaczej.... mam nadzieje ze los i sloneczko usmiechnie sie do mnie w tym roku....
 
Witam Oluchapoucha i Olusia :) Ja nie robiłam. Znaczy robiłam przed staraniami trochę badań, np. usg narządów rodnych i było ok. No i niby daje nam rok, tak jak książkowo się uznaje, że jak po roku nic nie wychodzi to trzeba na badania. Chociaż ja bym zaczęła szczerze mówiąc od badań mojego M, ale nie chce go stresować... A bierzesz wiesiołek, castagnusa i siemiepijesz? Bo ja do tej pory siemie i wiesiołek, teraz myślę nad castagnusem. Mierzę temp i mam skok temp. czyli owulacja jest...
Olusia- tulę Cie mocno. Ja już zaczynam się łamać, a co dopiero po 4 latach. Ale znam historie, że dłużej ludzie sie starali i się udawało. Więc wszystko możliwe kochana. Trzeba wierzyć mocno ja bardzo trzymam za Was kciuki, musi się udać.
 
Jussastar wiesiołka nie biorę castagnusa też nie, ale pije siemie lniane ale to z powodu problemów gastrycznych oraz ginekolog zalecił mi jakiś czas temu tokovit E. Ja uzywam testów owulacyjnych i według nich ani razu nie miałam owulacji :/ Poza tym mam okresy co 20 dni i trwaja po 8 dni, nigdy tak nie miałam :/ nie wiem co sie dzieje i właśnie zastanawiam się nad wizytą u ginekologa... Więc ja badania najpierw zaczne od siebie bo sądze że ze mna jest coś nie tak, a potem dopiero mój mąż.
Olusia ja również trzymam kciuki żeby się Wam udało.

Dziewczyny a z jakich miast jesteście bo ja z Warszawy
 
ja z Lublina. To faktycznie Olucha coś nie tak z tymi cyklami... Musisz koniecznie iść do gina, powie Ci co robić i co może być nie tak.
 
reklama
Do góry