reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny z Norwegii - moze macie do sprzedania welniane,sweterkowe bodziaki by Ugly

Marja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Luty 2010
Postów
629
Witam Was!!!

Jako,ze mam rocznego synka , tak jak kazda mama uwielbiam go ubierc w to co jest dla niego wygodne i ladne .Jak mial 3 miesiace udalo mi sie kupic mu w szmateksie taki bodziak - w norweskie wzorki , jakby sweterk ale w formie bodziaka - jest to produkcji norwskiej , firmy Ugly .Niestety jest juz za maly - tak bardzo mi sie podoba i chce mu kupic wieksze .Ta firma robi tez spodenki , sweterki - jesli ktoras z Was mialaby cos takiego do sprzedania , tobardzo prosze na priw - bardzo chetnie odkupie wszelkie rzeczy z tej firmy.W Polsce niestety nie mam gdzie tego kupic . Bede ogromnie wdzieczna:-)
 
reklama
A to jest wlasnie ten bodziak - te wszystkie ciuszki tak wlasnie podobnie wygladaja .




2_f.jpg
 
Dziekuje Ci bardzo za informacje ze strona sklepu - widzialam ta oferte ale maja bardzo wysokie ceny i tak dlatego szukam ,ze moze ktos ma do odsprzedania uzywane rzeczy.
 
Do góry