reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Jest Szkotem?
O Londyn tez mi się kiedyś marzył do życia ale wybrałam Hiszpanie 😁
Szkot, ale urodzil sie w niemczech i ojciec niemiec. No i ma ten charakterek szwabski, ale jaki skubany jest przystojny za to :D
Londyn jest bardzo drogi i brudny. Ciesze sie, ze wyjechalam do Szkocji ;) I dobrze, ze wybralas Hiszpanie ♥️ A gdzie dokladnie?
 
A propo badania szyjki macicy: nie wiem dziewczyny jak Wy to robicie. Ja jak se tam gmeram paluchem w tej szyjce to rzygać mi się chce xD
Ej, to można se to zbadać samemu paluchem czy tylko usg?!😂

Pytam poważnie!

A Twój stary to słodziak.
Ja mówię ostatni ze mnie wysypało to mówi „ja nic nie widzę… „ tez miłe 😂
 
A propo badania szyjki macicy: nie wiem dziewczyny jak Wy to robicie. Ja jak se tam gmeram paluchem w tej szyjce to rzygać mi się chce xD
Ja próbowałam ale średnio mi to wychodziło, dopiero tutaj któraś z Was pisała albo gdzieś indziej doczytałam, że powinno się to robić też o stałych porach w stałej pozycji bo za każdym razem może być wyczuwana inaczej no i może spróbuję od lipcowego cyklu, a tak w ogóle to wjeżdża u mnie pms 😖 nie wiem czemu znowu mnie coś pobolewa jak okres za 10 dni 🤬
 
reklama
Czytam i czytam ale tyle piszecie ze nie nadążam. Kupiłam testy owu i wczoraj tylko słaba kreska a dziś już prawie peak. A myślałam że owu mogła być w weekend. Kusi mnie by iść jutro na USG ale wstydzę się bo byłam tydzień temu i nic nie było, ani pęcherzyka jednego. Mąż mówi bym odpuściła bo głupka z siebie zrobię. Co myślicie?
 
Do góry