reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

U mnie temperatura odbiła 😏 Oby się utrzymała w górze, to będzie znaczyło, że owulacja się odbyła! 🤞
 

Załączniki

  • IMG_0680.jpg
    IMG_0680.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Dzień dobry
tyle piszecie, że nie jestem w stanie nadążyć 🙈

Więc tak:
team: tyłozgięcie 🤷‍♀️
kocham szparagi :)
też mam urodziny w lipcu więc liczę, że teoria z płodnością się sprawdzi 🤞
Lady dawaj małego Greka ❤️

Wczoraj byliśmy na imieninach x2, a o 20 pojechaliśmy do Torunia połazić po starówce (mamy jakaś godzinkę drogi), więc była turystyka kulinarna i spacery. Randkowanie jest fajne, poza tym mamy maraton seksu ❤️
i cholernie ciężko było wstać do pracy. Chyba dziś zasnę przed kompem
 
Wracając do bobu - jak ja go uwielbiam! Co jest tylko dla mnie szokiem, że większość ludzi obiera go - ja całe życie jadłam ze skórka. Zawsze dodaje do niego sporo masła i koperku i uwielbiam pic do niego maślankę Mragowska 😂 właśnie wczoraj na obiad mieliśmy bob ale bez maślanki bo miał być makaron z pesto i indykiem i Stary zapomniał kupić indyka (chociaż tłumaczy, że nie było / to jest w ogóle niesamowite ile rzeczy nie ma w sklepach jak on jest na zakupach 😂). Wiec wjechał na spotkanie bób :)
Moja mama jak gotowała bob to zawsze go jeszcze odrobine słodziła i on wtedy nabiera trochę innego smaku.

Szparagi tez kocham - chociaż w tym roku pare razy trafiłam na takie sobie. My często robimy saki w doku pizzę i najbardziej lubię ze szparagami ❤️ No i klasyk - jajo sadzone, młode ziemniaki i szparagi.

Ja takie rzeczy zawsze gotuje w szybkowarze - używa któraś z Was? To jest mój ulubiony garnek - uważam, że Tefal powinien zrobić ze mnie swoją ambasadorkę 😂
 
Dzień dobry
tyle piszecie, że nie jestem w stanie nadążyć 🙈

Więc tak:
team: tyłozgięcie 🤷‍♀️
kocham szparagi :)
też mam urodziny w lipcu więc liczę, że teoria z płodnością się sprawdzi 🤞
Lady dawaj małego Greka ❤️

Wczoraj byliśmy na imieninach x2, a o 20 pojechaliśmy do Torunia połazić po starówce (mamy jakaś godzinkę drogi), więc była turystyka kulinarna i spacery. Randkowanie jest fajne, poza tym mamy maraton seksu ❤️
i cholernie ciężko było wstać do pracy. Chyba dziś zasnę przed kompem
Ja żałuję jak się nie wyspie i nie mogę myśleć w pracy, ale z drugiej strony dlaczego mamy mieć nudne życie i tylko praca, spanie, dom. Trzeba korzystać z życia, cieszyć się każda chwila nawet kosztem niewyspania! 😃
 
Ja żałuję jak się nie wyspie i nie mogę myśleć w pracy, ale z drugiej strony dlaczego mamy mieć nudne życie i tylko praca, spanie, dom. Trzeba korzystać z życia, cieszyć się każda chwila nawet kosztem niewyspania! 😃
To ja dzisiaj podobnie niewyspana - ale tez wczoraj było miło bo najpierw koncert a potem jeszcze nam się na seks zebrało jak wróciliśmy 🥰
także z takich powodów mogę być w pracy niewyspana :)
 
Wracając do bobu - jak ja go uwielbiam! Co jest tylko dla mnie szokiem, że większość ludzi obiera go - ja całe życie jadłam ze skórka. Zawsze dodaje do niego sporo masła i koperku i uwielbiam pic do niego maślankę Mragowska 😂 właśnie wczoraj na obiad mieliśmy bob ale bez maślanki bo miał być makaron z pesto i indykiem i Stary zapomniał kupić indyka (chociaż tłumaczy, że nie było / to jest w ogóle niesamowite ile rzeczy nie ma w sklepach jak on jest na zakupach 😂). Wiec wjechał na spotkanie bób :)
Moja mama jak gotowała bob to zawsze go jeszcze odrobine słodziła i on wtedy nabiera trochę innego smaku.

Szparagi tez kocham - chociaż w tym roku pare razy trafiłam na takie sobie. My często robimy saki w doku pizzę i najbardziej lubię ze szparagami ❤️ No i klasyk - jajo sadzone, młode ziemniaki i szparagi.

Ja takie rzeczy zawsze gotuje w szybkowarze - używa któraś z Was? To jest mój ulubiony garnek - uważam, że Tefal powinien zrobić ze mnie swoją ambasadorkę 😂
Jak moj stary jest w sklepie to nigdy nie ma serka wiejskiego/grani xD wczoraj sie tak wkurzyłam i kazałam przejrzeć lodowki centymetr po centymetrze i cud pojawił się 🤣🤣
 
reklama
Ja takie rzeczy zawsze gotuje w szybkowarze - używa któraś z Was? To jest mój ulubiony garnek - uważam, że Tefal powinien zrobić ze mnie swoją ambasadorkę 😂
Ja się boje szybkowaru odkąd wybuchł prosto na mojego męża. Zupę pomidorową ścieraliśmy z szafek i sufitu ze dwa dni ale poparzenia chłop leczył kilka tygodni.
 
Do góry