reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Ja od tygodnia biorę, ale dziś czytałam że na efekty trzeba poczekać jakieś 2mce 😆 Ja tam już czuję się ciut inaczej, albo wróciłam do równowagi psychicznej :)

Ty pytałaś chyba o ten Toruń, ale zapomniałam zacytować :p Ja byłam rok temu, w hotelu Pałac Romantyczny pod Toruniem i dojeżdżaliśmy, no ale położony przepięknie, na rocznicę ślubu 😍 A w Toruniu ogólnie dużo nie zwiedzaliśmy, bo mąż był o kulach, więc nie wchodziło w grę długie chodzenie, ale zwiedzislimy stare Miasto, krzywą wieże, promenad nad Wisłą, Planetarium no i knajpki, chleb i wino 😋😋 Pyszka! Ogólnie byłam bardzo pozytywnie zaskoczona Toruniem bo się nie spodziewałam że jest taki ładny 🤩
Chleb i wino ❤️
 
reklama
@Bibi89 na stronie mothers protect maja taki test jaki adaptogen jest Ci potrzebny ;)
Mnie właśnie z testu wyszedł jakiś bardzo skupiony na relaksowaniu i luzowaniu mnie... ciekawe, dlaczego..?;-) Teraz mam wakacje, to pomoże samo w sobie :-D Chociaż nie, wróć. Właśnie widzę, że próbowała się do mnie dodzwonić moja szefowa... ZEN...
A w ogóle to czy tylko u mnie w pracy muszę być pod telefonem przez cały urlop? Upewnijcie mnie, że to nie jest normalne?
 
Wcześniej zbicie poziomu prolaktyny bo miałam chyba delikatnie podniesiona (noprolak) . Teraz stymulację owulacji lekami (nazwy nie pamiętam).
Ja tez mam podwyższona prolaktyne I dzięki lekowi mam owulacje. Tylko ja biorę zamiennik bromergona = bromocorn. I dziś sprawdzilam prolaktyna 268 chyba a norma do 490. A przed braniem miałam 509 tez nie duzo podwyższona
 
Mnie tylko bolały jak zaciążyłam tak to nie :p
A no mnie też swędziały jak zaszłam, a nim zaczęłam brać leki na prolaktynę to bardzo często bolały całe z tydzień przed okresem. A teraz miałam wywaloną w kosmos i wcale nie bolą wtf? 😂

A ja dziewczynki chyba wróciłam do swojej normy psychicznej, trochę poukładałam sobie w głowie, jedna bliska koleżanka powiedziała że jeszcze mamy czas na ciążę i jakoś tak jej słowa na prawdę do mnie dotarły, bo chyba już lekko spinałam się swoim wielkiem...Tak więc przeprosiłam się że swoim ginem, bylam dziś u niego. Kazał powtórzyć hormony (w 12dc :O nie wiem czemu ale ok) bo moja ostatnia miesiączka trwała 2 intensywne dni+2plamienia...plus tą prolaktynę, powtarzamy krzywe i może włączy mi metę, może encorton, a morze clexane w drugiej połowie cyklu, no ale czekamy na wyniki :) Aha, i skierowania to mi dał z poradni, na NFZ. Wcześniej większość badań robiłam sama z siebie, to płaciłam. W końcu coś za darmo 😊A w pt na monitoring, chociaż w tym cyklu nie planuję zachodzić bo bardzo nie chcę rodzić w kwietniu, a za miesiąc urlop i nie przeżyję go inaczej(z różnych powodów, bo to nie jest mój wymarzony urlop) jeśli nie będę tam spożywać alkoholu xD Mam plan i powolutku będę sobie działać. A od przyszłego cyklu owszem możemy znów zacząć działać :)
 
Ostatnia edycja:

Załączniki

  • ab9cd3db-3d0b-4650-b805-2f470733af85.jpeg
    ab9cd3db-3d0b-4650-b805-2f470733af85.jpeg
    21,7 KB · Wyświetleń: 54
Mnie właśnie z testu wyszedł jakiś bardzo skupiony na relaksowaniu i luzowaniu mnie... ciekawe, dlaczego..?;-) Teraz mam wakacje, to pomoże samo w sobie :-D Chociaż nie, wróć. Właśnie widzę, że próbowała się do mnie dodzwonić moja szefowa... ZEN...
A w ogóle to czy tylko u mnie w pracy muszę być pod telefonem przez cały urlop? Upewnijcie mnie, że to nie jest normalne?
Ja na urlopie wyciszam i chowam sluzbowy tel. Zdarza się ze szefowa czasem o cos pyta smsem na prywatny ale zyjemy w fajnej relacji wiec mi to nie przeszkadza i jak moge to odpisuje albo oddzwaniam 🙂
 
reklama
Do góry