reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Halo? Pogotowie ginekologiczne?
Potrzebuję na cito rady co zrobić: w poprzednim dniu cyklu zapomniałam się z luteiną i @ przyszla w 22dc. Teraz mam 15dc i plamienie, luteinę mialam brać od jutra. Co robić?
- olać temat i kolejne cykle będą wracać do normy samoistnie
- brać szybko luteinę i liczyć że to zatrzyma okres i dostanę później okresu zgodnie z planem
-lecieć do gina i bić się w pierś, że narobiłam sobie bałaganu i niech ogarnia temat
@Ceonis też tak miałaś, jak zapomniałaś dawki, ze kolejny okres przyszedł jeszcze szybciej?
 
Ostatnia edycja:
Halo? Pogotowie ginekologiczne?
Potrzebuję na city rady co zrobić: w poprzednim dniu cyklu zapomniałam się z luteiną i @ przyszla w 22dc. Teraz mam 15dc i plamienie, luteinę mialam brać od jutra. Co robić?
- olać temat i kolejne cykle będą wracać do normy samoistnie
- brać szybko luteinę i liczyć że to zatrzyma okres i dostanę później okresu zgodnie z planem
-lecieć do gina i bić się w pierś, że narobiłam sobie bałaganu i niech ogarnia temat
@Ceonis też tak miałaś, jak zapomniałaś dawki, ze kolejny okres przyszedł jeszcze szybciej?

Powiem Ci że dziwne. Ja w poprzednim też jakoś na własną rękę sobie brałam 🤡 i miałam okres w 27dc. Teraz też powinnam brać od 16dc, ale bałam się że to za wcześnie i zaczęłam brać w 18dc
 
Halo? Pogotowie ginekologiczne?
Potrzebuję na cito rady co zrobić: w poprzednim dniu cyklu zapomniałam się z luteiną i @ przyszla w 22dc. Teraz mam 15dc i plamienie, luteinę mialam brać od jutra. Co robić?
- olać temat i kolejne cykle będą wracać do normy samoistnie
- brać szybko luteinę i liczyć że to zatrzyma okres i dostanę później okresu zgodnie z planem
-lecieć do gina i bić się w pierś, że narobiłam sobie bałaganu i niech ogarnia temat
@Ceonis też tak miałaś, jak zapomniałaś dawki, ze kolejny okres przyszedł jeszcze szybciej?
Dzięki temu, że tak sobie narobiłam, owulację miałam podczas okresu, także nie polecam 😂
 
Sporządziłam coś takiego:
20220719_130735.jpg

Mam zamiar raz na jakiś czas badać 1 grupę. Ale to dopiero od września.
Jakby ktoś widzial jakies błędy to dajcie znać xD
 
Ja jestem 2dpo albo 3 nie wiem ale bolą mnie cycki i kłuje mnie jajnik, z którego była owu. Chyba to cionsz
 
reklama
Do góry