reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewyczyny pomóżcie proszę - nie wiem jak interpretować wyniki....

Dołączył(a)
12 Wrzesień 2018
Postów
1
Od kiedy dowiedziałam się o ciąży robiłam badanie beta hcg, moje wyniki są następujące:
06.09 - 31.1
08.09 - 85.3
10.09 - 226
12.09 - 484.1
Niby przyrost 48 h jest powyżej 100% ale jeśli patrzeć na przyrost 96 h który powinien wynosić minimum 175% a u mnie wynosi 140%...czy to ciąża biochemiczna??
smutas.gif
 
reklama
Jak dla mnie przyrost jest w porządku. Gratuluję! Nie wiem po co robisz to beta HCG co chwilę. Tylko się niepotrzebnie stresujesz. Poczekaj dwa tygodnie od terminu spodziewanej miesiączki i idź do ginekologa. Wszystko będzie dobrze!
 
Przyrosty dwudniowe sa poprawne wiec juz nie szukaj tych 3 dniowych. Polecam zaprzestać juz weryfikacji bety a umawiać się do gina na wizytę pecherzykowa czy serduszkowa.
 
Do góry