reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzikie harce w brzuszku czyli o ruchach naszych maluchow

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja jestem w 25 tygodniu ciąży.
Pierwsze ruchy wyczuwałam w ok 21-23 tc, porównywałam je do małej bardzo lekkiej piłeczki
która jakby podskakiwała w moim brzuszku. Teraz te ruchy są o wiele wyraźniejsze, gdy leżę i obserwuję brzuch to widzę jak się rusza. Jest bardzo aktywna w ciągu dnia oraz późnym wieczorem. Uczucie jak maleństwo się rusza jest niesamowite. To moje pierwsze dzidzi i jestem bardzo podekscytowana.
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj juz napewno maluszek zabawiał się ze mną w motylka... wspaniałe to delikatne łaskotanie
prawie się pobeczałam ze wzruszenia....
 
Dziewczyny, te co czują "łaskotki"- czujecie to w różnych miejscach? Bo ja najczęściej symetrycznie z jednego lub drugiego boku.......
 
Ja jeszcze nic nie czuję, ale wczoraj jak się położyłam na plecach to brzuch udosił mi się jednocześnie w takt mojego oddychania a zarazem widać było takie rytmiczne szybsze pulsowanie, ciekawe co to było?

Andziak to z całą pewnością Twoje dzieciątko :-)
 
Moj Bulgotek szaleje od tygodnia. Zaczelam go czuc w zeszlym tygodniu, w tym tygodniu (16 tydzien) czuje go bardzo czesto. Moj szalony Bobasek jst bardzo aktywny, temperament po mamusi :-) Dzisiaj idziemy na kolejne spotkanie z polozna.
 
Dziewczyny, a czy to możliwe, że ja w 13 tygodniu czuję bulgotanie w brzuszku i czy to może być moja dzidzia? Czy już sobie uroiłam coś od tych wszystkich opisów i to tylko mój ukł. pokarmowy?:-D
 
reklama
Dziewczyny, a czy to możliwe, że ja w 13 tygodniu czuję bulgotanie w brzuszku i czy to może być moja dzidzia? Czy już sobie uroiłam coś od tych wszystkich opisów i to tylko mój ukł. pokarmowy?:-D
Mam to samo: wieczorami czuję bulgotanie w brzuchu, chociaż jestem najedzona, tylko nie wiem, czy to nie za wcześnie na czucie ruchów :szok:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry