reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

....****....dzis na obiad było/bedzie...****....????

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
Zgapiłam z innego działu..mnie sie podoba taki temat- a pomysłów czasem na obiad - brak - no wiec..zawsze bedziemy mogły sie pochwalic, badz sciagnac pomysł na zdrowy, smaczny, szybki obiad dla nas i dla naszych maluszków...

a wiec ja zaczynam :

dzis u nas była zupka pieczarkowa, oraz zapiekane warzywa z kawałkami kurczaka i ryzem - dla wszystkich

zrobiłam tez kilka nalesników z dżemem - głównie dla Klaudii - bo to ostatnio jej przysmak:cool:

reklama

aniab190

mama czerwcowa '06
Miasto
Gryfino
Rozwiązania
0
Temacik fajowy ale my przez 2-3 tygodnie na dietce tzn Mati na dietce a przy okazji to i ja bo mi się nie chce dwóch osobnych obiadów gotować tym bardziej ze Madzia je obiady w szkole:-)Tak więc nasz plan żywieniowy na ten czas to rosołek z ryżem i marchewką w dużej ilości, ewentualnie dla urozmaicenia z ziemniaczkami lub makaronem:-DA na drugie mięsko drobiowe gotowane albo roladki drobiowe gotowane:tak:Żadna rewelacja ale poczytam co u was to może po diecie zgapię:-D

sumka

Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ania my się solidaryzujemy w diecie. Kubas po mononukleozie ma jadać jak niemowlak:-) Ale też chętnie poczytam o jakiś smakołykach

Rusia

Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
wszystkim sie watek podoba..tylko cos mało aktywnie w nim uczestniczymy..:/?..no i - np. Pati - nie pochwaliłas sie co jadłas dzis na obiad(wiem, ze wczoraj były u Noemi - gofry:-)

u nas dzis była pomidorowa z makaronem i kurczaczek gotowany +sałatka colesław

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
xxx
Rozwiązania
0
Dzis robie to samo co 4 dni temu bo mi pieczarki zostaly:-D
A bedzie sosik serowo-smietanowy z pieczarkami i piersia kurczaka-naturalnie do tego ziemiaczki i duzooo koperku...a zeby bylo jeszcze pyszniej to do popicia kapocik z truskawek...:-)

Rusia

Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
Pati - mniam!:tak:

u nas dzis "oficjalnego" obiadku nie było..tzn. my najedlismy sie sledziami w sosie koperkowym, potem zrobiłam jeszcze pomidorki pod pierzynką, a Klaudii ugotowałam miesko z marcheweczką:-p

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Wiki20pl Co dzis robicie na obiad ? Diety, diety 5
julia28 Co dzis na obiad:) Mamy z Irlandii 1223
agusia9915 Co robicie dzis na obiad... Dzieci urodzone w lutym 2007 3266
Aniaa98 Wczoraj wieczorem test owu. pozytywny dzis negatywny ale test ciazowy pozytywny Potrzebuję porady 42
masala Porodowo kiedys.... Porodowo dzis:) Dzieci urodzone we wrześniu 2013 65
A Sylwester-juz dzis! Przedszkolaki 0
akwarelka Jaka byla dzis bajeczka? Dzieci urodzone w październiku 2007 17
martka_79 CO GłUPIEGO ZROBIłY DZIS NASZE DZIECI :)))włos się na głowie jeży :o Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 14
Pauplo000 Obiad cukrzyca ciążowa Potrzebuję porady 2
Ragda Co na obiad? przepisy i pomysły ❤️ Forum 121
A Restauracja na chrzciny Bielsko-Biała, tanio Potrzebuję porady 9
MijaKi Co na obiad, zachcianki i inne przepisy Dzieci urodzone w kwietniu 2017 40
martinodipigna Sprawzone przepisy, które smakują dzieciaczkom Jedzeniowe ABC 6
eve916 Co mamy dzisiaj na obiad?? Mamy z Włoch 40
M Odchudzam się- co na śniadanie, obiad itd? Diety, diety 23
mama w boju co dziś na obiad??nasze sprawdzone przepisy :) Trójmiasto 24
D Co mamy dzisiaj na obiad?? :) Dzieci urodzone w 2002 roku 129
anaconda27 Ile min jedzą obiad wasze dzieci? Roczniaki i dwulatki 11
elcia12 co dzisiaj bedzie - było u mnie na obiad??? Dzieci urodzone w grudniu 2007 1068
bedyta co na obiad.....? Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 460
PINKA25 od kiedy normalny obiad;-) Jedzeniowe ABC 4
Katka Co na obiad i kolacje Dzieci urodzone w październiku 2006 275
siwasek Pomysł na obiad Dzieci urodzone we wrześniu 2005 635
Natii91 Witam może ktoś powiedziec czy to jest ciąża wczoraj wykonałam test z krwi i było 0.5 czy to ciąża czy nie i kiedy powinnam powtorzy Ciąża, poród, połóg 9
N Alergia na laktoze jak to u Was było? Potrzebuję porady 1
Marynia88 Jak zabezpieczyć mieszkanie by było bezpieczne? Potrzebuję porady 33
H Czop sluzowy - jak było u was? Ciąża, poród, połóg 4
C Jak było u was? Staramy się 3
P Czy możliwe, by to było krwawienie implantacyjne? Ciąża, poród, połóg 0
rurka Było ... I ubyło Duże jest piękne 312
G 10 m-c jak żywić, żeby dziecko nie było z grube Żywienie 27
MsMickey Nasze kochane mamusie/teściowe - czyli opowieści z serii:bo kiedyś to było inaczej ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 2
joll Ale to juz było....czyli kwietniowe archiwum Archiwum mam kwietniowych'11 1188
niekat Pan Kotek było chory...:( Dzieci urodzone w marcu 2008 226
Elpis78 Mój poród - jak było? Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 280
A TEGO JESZCZE NIE BYŁO! ŻEGNAJCIE CZERWCÓWECZKI! Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 3
Mama Boo Jak to było przed, czyli wspomnienia :) Dzieci urodzone w marcu 2006r. 145
gaga żeby było wam łatwiej Dzieci urodzone w lutym 2006r. 2
gaga żeby było wam łatwiej Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 1
gaga Żeby było wam łatwiej Dzieci urodzone w listopadzie 2005 12
Margolis A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno... Staramy się 11803