reklama

....****....dzis na obiad było/bedzie...****....????

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez Rusia, 12 Październik 2007.

1. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

Zgapiłam z innego działu..mnie sie podoba taki temat- a pomysłów czasem na obiad - brak - no wiec..zawsze bedziemy mogły sie pochwalic, badz sciagnac pomysł na zdrowy, smaczny, szybki obiad dla nas i dla naszych maluszków...

a wiec ja zaczynam :

dzis u nas była zupka pieczarkowa, oraz zapiekane warzywa z kawałkami kurczaka i ryzem - dla wszystkich

zrobiłam tez kilka nalesników z dżemem - głównie dla Klaudii - bo to ostatnio jej przysmak:cool:

2. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Dorcia dobry temat bo u mnie zawsze problem pt."co zrobic na obiad"...
    :confused2:

3. reklama
  4. aniab190

aniab190 mama czerwcowa '06

Temacik fajowy ale my przez 2-3 tygodnie na dietce tzn Mati na dietce a przy okazji to i ja bo mi się nie chce dwóch osobnych obiadów gotować tym bardziej ze Madzia je obiady w szkole:-)Tak więc nasz plan żywieniowy na ten czas to rosołek z ryżem i marchewką w dużej ilości, ewentualnie dla urozmaicenia z ziemniaczkami lub makaronem:-DA na drugie mięsko drobiowe gotowane albo roladki drobiowe gotowane:tak:Żadna rewelacja ale poczytam co u was to może po diecie zgapię:-D

5. Mamoot

Mamoot Potrójna mama

zupa cebulowa
    kurczak w potrawce z kalafiorem i szczypiorkiem
    ryż

6. sumka

sumka Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)

Ania my się solidaryzujemy w diecie. Kubas po mononukleozie ma jadać jak niemowlak:-) Ale też chętnie poczytam o jakiś smakołykach

7. Rusia

wszystkim sie watek podoba..tylko cos mało aktywnie w nim uczestniczymy..:/?..no i - np. Pati - nie pochwaliłas sie co jadłas dzis na obiad(wiem, ze wczoraj były u Noemi - gofry:-)

u nas dzis była pomidorowa z makaronem i kurczaczek gotowany +sałatka colesław

8. patrycja24berlin

Dzis robie to samo co 4 dni temu bo mi pieczarki zostaly:-D
    A bedzie sosik serowo-smietanowy z pieczarkami i piersia kurczaka-naturalnie do tego ziemiaczki i duzooo koperku...a zeby bylo jeszcze pyszniej to do popicia kapocik z truskawek...:-)

9. Rusia

Pati - mniam!:tak:

u nas dzis "oficjalnego" obiadku nie było..tzn. my najedlismy sie sledziami w sosie koperkowym, potem zrobiłam jeszcze pomidorki pod pierzynką, a Klaudii ugotowałam miesko z marcheweczką:-p

10. reklama
  11. aniab190

aniab190 mama czerwcowa '06

Ale pychotki:-pU nas był rosołek- standardowo :tak:

12. patrycja24berlin

Ty Dorcia a jak robisz te pomidorki...?????????:-)

Poleć forum