reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

....****....dzis na obiad było/bedzie...****....????

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Dołączył(a)
7 Kwiecień 2005
Postów
12 956
Miasto
PL/UK
Zgapiłam z innego działu..mnie sie podoba taki temat- a pomysłów czasem na obiad - brak - no wiec..zawsze bedziemy mogły sie pochwalic, badz sciagnac pomysł na zdrowy, smaczny, szybki obiad dla nas i dla naszych maluszków...

a wiec ja zaczynam :

dzis u nas była zupka pieczarkowa, oraz zapiekane warzywa z kawałkami kurczaka i ryzem - dla wszystkich

zrobiłam tez kilka nalesników z dżemem - głównie dla Klaudii - bo to ostatnio jej przysmak:cool:
 
reklama
Temacik fajowy ale my przez 2-3 tygodnie na dietce tzn Mati na dietce a przy okazji to i ja bo mi się nie chce dwóch osobnych obiadów gotować tym bardziej ze Madzia je obiady w szkole:-)Tak więc nasz plan żywieniowy na ten czas to rosołek z ryżem i marchewką w dużej ilości, ewentualnie dla urozmaicenia z ziemniaczkami lub makaronem:-DA na drugie mięsko drobiowe gotowane albo roladki drobiowe gotowane:tak:Żadna rewelacja ale poczytam co u was to może po diecie zgapię:-D
 
Ania my się solidaryzujemy w diecie. Kubas po mononukleozie ma jadać jak niemowlak:-) Ale też chętnie poczytam o jakiś smakołykach
 
wszystkim sie watek podoba..tylko cos mało aktywnie w nim uczestniczymy..:/?..no i - np. Pati - nie pochwaliłas sie co jadłas dzis na obiad(wiem, ze wczoraj były u Noemi - gofry:-)


u nas dzis była pomidorowa z makaronem i kurczaczek gotowany +sałatka colesław
 
Dzis robie to samo co 4 dni temu bo mi pieczarki zostaly:-D
A bedzie sosik serowo-smietanowy z pieczarkami i piersia kurczaka-naturalnie do tego ziemiaczki i duzooo koperku...a zeby bylo jeszcze pyszniej to do popicia kapocik z truskawek...:-)
 
Pati - mniam!:tak:

u nas dzis "oficjalnego" obiadku nie było..tzn. my najedlismy sie sledziami w sosie koperkowym, potem zrobiłam jeszcze pomidorki pod pierzynką, a Klaudii ugotowałam miesko z marcheweczką:-p
 
reklama
Do góry