reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziś są Twoje urodziny !!!!!

A ja się wyłamię i tutaj, złożę życzenia naszej Beatriz, może poszerzymy wątek o imieninki ?

Beatko przekochana, uśmiechaj się od rana,
Rozpieszczaj Majusię przesłodką, tatusia potraktuj czasem zmiotką,
nie przemęczaj się zbytnio bo po co, i tak się wieści rozniosą
że Beatka to cud miód, do lubienia,
do kochania, do tulenia,
do pogadania i do pośmiania.
Beatko moja miła oby ci się dzisiaj Mealaniowa plaża śniła ;D

kwiat9vs.jpg
 
reklama
Joanka pisze:
A ja się wyłamię i tutaj, złożę życzenia naszej Beatriz, może poszerzymy wątek o imieninki ?

Beatko przekochana, uśmiechaj się od rana,
Rozpieszczaj Majusię przesłodką, tatusia potraktuj czasem zmiotką,
nie przemęczaj się zbytnio bo po co, i tak się wieści rozniosą
że Beatka to cud miód, do lubienia,
do kochania, do tulenia,
do pogadania i do pośmiania.
Beatko moja miła oby ci się dzisiaj Mealaniowa plaża śniła ;D

kwiat9vs.jpg

No to jeśli Joanka pozwoli to ja dołącze do tych slicznych, wszystko móiących życzeń :-*
 
ja już złożyłam na wrześniu :) ale jesli moge to tez sie doczepię

ok, laseczki wpisywać imieninki :)
zrobię listę
ja mam 29 maja ;D
 
dziękuję dziękuję kochane moje przesłodkie wrześniówki :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* tym co na WRZEŚNIU!!! mi złożyły życzenia też baaaardzo dziękuję!

dostałam od męża tulipany na imieniny i róże na dzień kobiet i mam sobie coś zamówić w necie / z żaluzją, że najlepiej sexi bieliznę - to dla kogo ten prezent? ;)/
 
beatka pisze:
dziękuję dziękuję kochane moje przesłodkie wrześniówki :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* tym co na WRZEŚNIU!!! mi złożyły życzenia też baaaardzo dziękuję!

dostałam od męża tulipany na imieniny i róże na dzień kobiet i mam sobie coś zamówić w necie / z żaluzją, że najlepiej sexi bieliznę - to dla kogo ten prezent? ;)/
Beatka no to super bo ja mojemu to na dzień kobiet wyrzuty po mordzie zrobiłam :p
 
Beatko, jeszcze ja!!! Jeszcze ja życzę Ci, żeby w życiu spotykały Cię tylko same najwspanialsze rzeczy i żeby spełniały się wszystkie Twoje marzenia i żebyś była tak bardzo szczęśliwa, jak tylko się da !!!
921.jpg
 
a moje imieniny tak jak u Anineczki 26 lipca ;D ;D ;D ;D Anineczko masz fajne nazwisko, podoba mi się baaaaardzo ;D ;D ;D
 
reklama
Beatko i ja ci zyczę wszystkiego superaśnego, słońca na codzień,marzeń spełnienia. :-*


Marta - imieniny 22 luty
 
Do góry