reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Dziura" w macicy po cc

Ola1989ola

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Grudzień 2017
Postów
16
Proszę o pomoc. 8 miesięcy temu miałam cc. W 26 tyg. Córka zmarła. Chce zacząć starać się na nowo. Lekarz w Norwegii (tu rodziłam) pozwolił już na starania. Byłam też u ginekologa w Polsce (obaj mają duże doświadczenie) jednak ten z Polski zabronił starań bo zauważył że macica nie zrosła się w jednym miejscu. (Diagnoza nieciągłość mięśniówki) kazał poczekać do października. Może się zagoi... nie wiem co mam myśleć. Wybieram się do 3 ginekologa. Czy ktoś z was miał taki problem? Jakie są objawy? Czytałam o krwawieniach między okresami. I innych. Nie mam żadnych. Nie wiem co myśleć....Chce bardzo zostać mamą a ciągle coś staje na przeszkodzie...
 
reklama
Idz do innego lekarza, w jakim mieście w Polsce bywasz?
Podobno w szpitalu Bielańskim, w Warszawie robią rekonstrukcje blizny na macicy po cc i mają dobrych specjalistów. Mój ginekolog polecił dr Kretowicza, który kwalifikuje do zabiegu, żeby u niego ocenić zagojenie blizny po cc.
 
Bywam w Szczecinie. Nie wiem co robić. Lekarz nie zaproponował zabiegu. Kazał poczekać. Być może że zagoi. Więc myślę że ten równy rok trzeba odczekać. Ale będę to konsultować
 
My czekalismy rok z drugim maluchem, jednemi lekarzowi nie podobała się moja blizna, to było jakoś pół roku po cc. Potem 2 innych mówiło, że ładnie się zagojona. Może u Ciebie też się poprawi.
W Szczecinie pewnie też jest taki oddział i lekrze co robia rekonstrukcje i mogą ocenić co i jak z Twoją.
Trzymam kciuki!!
 
Jestem po dwoch cesarkach, ostatnia w zeszlym roku w grudniu. Przerwe miedzy obiema ciazami mialam rowno 3 lata. Po ostatnim cc moj ginekolog stanowczo wrecz zabronil zachodzic w ciaze w najblizszym czasie. Stwierdzil ze byloby to nieodpowiedzialne bo macica musi dobrze sie zagoic, odpoczac zeby nie bylo komplikacji na czas ewentualnej kolejnej ciazy (choc jej nie planuje).
 
Do góry