reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna „miesiączka” czy ciąża?

kkert224

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2018
Postów
138
Hej dziewczyny. Staram się już dosyć długo, choć to pojęcie względne. Prawie półtora roku. Okres miałam mieć 10 marca, jednak dostałam 13, niby żadne opóźnienie tylko ze ten „okres” był bardzo skąpy i miał brązowy kolor, po dwóch dniach zniknął na jeden dzień i znów się pojawił i trwa do dzisiaj tylko ze jest już bardzo jasno brązowy. Ani razu nie był czerwony do tego nie bolał mnie brzuch prawie. Dzisiaj za to strasznie dokucza mi ból podbrzusza i kłuje z prawej strony. Miała tak któraś z was? Nie wiem czy to po prostu dziwny okres czy ciąża. Nie testowałam bo nie wiem czy jest na co liczyć. Co sądzicie?
Pozdrawiam :)
 
reklama
Zrób test ciązowy. Ja zrobiłam dzien przed okresem i to jeszcze z popoludniowego moczu i wyszedł pozytywnie :) takze po dniu spodziewanej miesiączki mozesz o kazdej porze, powinien wyjsc wiarygodny wynik.
 
reklama
reklama
Moze byc też np objaw niedoboru progesteronu. Na Twoim miejscu w te pędy bym testowała bo niski progesteron w ciąży nie jest bezpieczny.
 
Do góry