reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna narośl na palcach u stóp niemowlaka

Mój roczny syn ma to samo na obu stopach :/ pediatra wyklucza coś złego, poniewaz ułożone jest symetrycznie. Na wewnatrznych stronach stopek również ma podobne kulki, te jednak ze wzrostem stopy stają się coraz mniej widoczne. Zastanawiam się nad zrobieniem usg u ortopedy.
 
reklama
Mój roczny syn ma to samo na obu stopach :/ pediatra wyklucza coś złego, poniewaz ułożone jest symetrycznie. Na wewnatrznych stronach stopek również ma podobne kulki, te jednak ze wzrostem stopy stają się coraz mniej widoczne. Zastanawiam się nad zrobieniem usg u ortopedy.
Czy wiadomo co to jest? Moja córka ma taka sama narośl. Proszę o odpowiedz.
 
Dzień dobry, przepraszam - czy coś z ta gulka u stop dziecka wyszło Pani? Matko moja 2 letnia córeczka tez to ma.. będę wdzięczna za odpowiedz!
Mój roczny syn ma to samo na obu stopach :/ pediatra wyklucza coś złego, poniewaz ułożone jest symetrycznie. Na wewnatrznych stronach stopek również ma podobne kulki, te jednak ze wzrostem stopy stają się coraz mniej widoczne. Zastanawiam się nad zrobieniem usg u ortopedy.
Dzień dobry, przepraszam - czy coś z ta gulka u stop dziecka wyszło Pani? Matko moja 2 letnia córeczka tez to ma.. będę wdzięczna za odpowiedz!
 
reklama
Do góry