reklama

dziwna opuchlizna i ból pod pacha :-( juz sama nie wiem co to ...

Temat na forum 'Porady rehabilitantki' rozpoczęty przez pchelka10.05, 16 Kwiecień 2014.

1. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

Witam .
    Od około 2 tygodni mam opuchniety ( powiekszony ) dół pachowy , boli mnie .
    W miejscu gdzie rosna włosy jak dotykam to mam wrażenie jakbym miała zapalenie meszków w tym miejscu . Mam wrazenie ze troszke spuchła mi tez zewnętrzna strona na łokciu . ból w rece to taki jakbym sie przeżwigneła .Byłam tydzień temu u ginekologa stwierdził że nie wie co to jest ale wezłow chłonnych napewno nie mam powiekszonych ( tak powedział ) zrobił od razu Usg piersi i obydwu pach . Przepisał krem antybiotyk Triderm i kazał smarowac 2 x dziennie . Jednak tydzień minoł a ja nadal spuchnieta ,boli . Martwie sie bardzo . wkleje wam zdjecie i zaznaczone czerwona linia to właśnie ta linie mam opuchnieta .

Dodam że przestałam sie depilowac ok 3 tygodni temu ( boże nie wiem czy wytrzymam dłużej bez depilacji dla mnie to masakra ) oraz odstawiłam antyperspirant - używałam tylko jednej marki kupowany w aptece antyperspirant w kulce Vichy

kurcze mam zaufanie do mojego ginekologa , jednak czy opuchniety dół pachowy to nie to samo co wezły chłonne ??? Boje sie strasznie

piers asia.jpg

2. agulek80

agulek80 Fanka BB :)

Ja bym się udała do lekarza pierwszego kontaktu. Nie zaszkodzi. A tu próżno czekać na odpowiedź....ja już czekam długo i chyba się nie doczekam :-(

3. reklama
  4. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

Napisze bo może komuś sie przyda . Byłam u lekarza i mam zapalenie mięśnia . Dostałam 2 antybiotyki i mam nadzieje ze pomoze jednak lekarz uprzedzł ze leczenie bedzie długie .

5. agulek80

agulek80 Fanka BB :)

Najważniejsze, że wiadomo co to jest. Życzę szybkiego wyleczenia!

Poleć forum