reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna ,,skóra,, na odbycie( uwaga,zdjęcia)

Alusia_1992

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Marzec 2020
Postów
332
Witam,potrzebuje pomocy. Moja córka od urodzenia miała problem z kupkami. Fakt teraz już jest wszystko dobrze ale ostatnio podczas robienia kupki po prostu troszkę pekla- tzn widoczna była krew na ciele i w tym miejscu zauważyłam że zrobiła jej się narośl, zrost tego. Tylko czy to normalne? Nie boli ją to ale bardzo mnie niepokoi..
 

Załączniki

  • IMG_20200712_102100585.jpg
    IMG_20200712_102100585.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 6 657
reklama
Rozwiązanie
Może za dużo i stad miedzy innymi te zatwardzenia. Będzie dobrze.
Gdzieś tutaj na forum czytałam kiedys jakiś wątek dot. hemoroidów. Dziewczyny radzily smarować naturalnym miodem. Sama nigdy nie stosowałam ale w zasadzie myśle, że nawet jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi.
Dziękuję za pomoc.. napewno będziemy to konsultować z lekarzem
Alusia_1992, a wcześniej byliście z tym u pediatry ? kupka raz na 5 czy 6 dni to zdecydowanie za mało,

według mnie to też hemoroid , a jakieś czpki glicerynowe używacie ?
Byliśmy z kupkami. Stwierdzil że jak brzuszek miękki to ok. Czopki nie były nigdy używane. Teraz w miarę się unormowalo- mała często leży na brzuchu więc kupy są co dzień nawet parę razy.. kurcze jeżeli to prawda to jestem przerażona.. lekarz najszybciej w czwartek
 
reklama
reklama
Do góry