reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna ,,skóra,, na odbycie( uwaga,zdjęcia)

Alusia_1992

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Marzec 2020
Postów
332
Witam,potrzebuje pomocy. Moja córka od urodzenia miała problem z kupkami. Fakt teraz już jest wszystko dobrze ale ostatnio podczas robienia kupki po prostu troszkę pekla- tzn widoczna była krew na ciele i w tym miejscu zauważyłam że zrobiła jej się narośl, zrost tego. Tylko czy to normalne? Nie boli ją to ale bardzo mnie niepokoi..
 

Załączniki

  • IMG_20200712_102100585.jpg
    IMG_20200712_102100585.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 6 655
reklama
Rozwiązanie
Może za dużo i stad miedzy innymi te zatwardzenia. Będzie dobrze.
Gdzieś tutaj na forum czytałam kiedys jakiś wątek dot. hemoroidów. Dziewczyny radzily smarować naturalnym miodem. Sama nigdy nie stosowałam ale w zasadzie myśle, że nawet jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi.
Dziękuję za pomoc.. napewno będziemy to konsultować z lekarzem
reklama
Tak,banany tak.. w słoiczkach to przede wszystkim banany są
Może za dużo i stad miedzy innymi te zatwardzenia. Będzie dobrze.
Gdzieś tutaj na forum czytałam kiedys jakiś wątek dot. hemoroidów. Dziewczyny radzily smarować naturalnym miodem. Sama nigdy nie stosowałam ale w zasadzie myśle, że nawet jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi.
 
Spokojnie to jeszcze mała hemoroida, nie operuje się takich. To zniknie jak unormują się bardziej kupki. Na zaparcia bardzo pomagają suszone śliwki. Kiedyś były w słoiczkach od 4go miesiąca życia.
Synowi kupiłam maść Proktis M, składniki naturalne, nie ma granicy wiekowej, ale u takiego maluszka skonsultowałabym z pediatrą czy można stosować.
 
Spokojnie to jeszcze mała hemoroida, nie operuje się takich. To zniknie jak unormują się bardziej kupki. Na zaparcia bardzo pomagają suszone śliwki. Kiedyś były w słoiczkach od 4go miesiąca życia.
Synowi kupiłam maść Proktis M, składniki naturalne, nie ma granicy wiekowej, ale u takiego maluszka skonsultowałabym z pediatrą czy można stosować.
Napewno zapytam! Sliweczki są, oczywiście... Wczoraj piła rumianek- dziś ja przeczyscil- kupka luźna.. odrzuce te banany.. zobaczymy.. dziękuję za pomoc
 
Może za dużo i stad miedzy innymi te zatwardzenia. Będzie dobrze.
Gdzieś tutaj na forum czytałam kiedys jakiś wątek dot. hemoroidów. Dziewczyny radzily smarować naturalnym miodem. Sama nigdy nie stosowałam ale w zasadzie myśle, że nawet jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi.
Dziękuję za pomoc.. napewno będziemy to konsultować z lekarzem
 
Rozwiązanie
Witam,potrzebuje pomocy. Moja córka od urodzenia miała problem z kupkami. Fakt teraz już jest wszystko dobrze ale ostatnio podczas robienia kupki po prostu troszkę pekla- tzn widoczna była krew na ciele i w tym miejscu zauważyłam że zrobiła jej się narośl, zrost tego. Tylko czy to normalne? Nie boli ją to ale bardzo mnie niepokoi..
Cześć czy mogłabyś powiedzieć co córce pomogło z tą naroślą ? Mój synek ma dwa takie i nie wiem jak mu pomoc.
 
Do góry