reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..........

reklama
Dla pewności możesz zrobić betę z krwi, jak nic nie wyjdzie, to bierz tabletki dalej normalnie, tak się może zdarzyć, że okres nie wystąpi w przerwie, albo przeciągnie się aż na początkowe dni nowego blistra tabletek.
 
Nie powiem nic odkrywczego, ale na nurtujące Cię pytania odpowiedź po badaniu uzyska tylko ginekolog.
Pozdrawiam.
 
Chciałabyś??? No ja to bym się jednak bała, że tabletki anty nie pozostały obojętne dla płodu, co jest częstym przypadkiem...

Jak chcesz Dzidziusia, to odstaw tabletki i dopiero się staraj...
 
przestalam przyjmowac tabletki, nie zaczelam nowego opakowania, a ze tamte skonczylam to nic nie poradzę..objawy pojawily sie po skonczeniu ostatniego opakowania
 
Test warto powtórzyć po kilku dniach. Mi pierwszy (pomimo, że byłam w ciąży) wyszedł zupełnie negatywny, 5 dni później były już wyraźne dwie kreski. Ten pierwszy robiłam, jak się okazało, mniej więcej w piątym tygodniu.
 
Odstaw tabletki, kup kolejny test i wykonaj za kilka dni, jeśli będzie negatywny idź do ginekologa. Przyczyn może być kilka: ciąża, cysta na jajniku, stres bo zapomniałaś tabletek (podświadomość potrafi robić dziwne psikusy). Tak czy siak jeśli zawsze miałaś jak w zegarku to powinnaś odwiedzić gina - tylko on będzie w stanie ze 100% pewnością stwierdzić co jest przyczyną zaburzeń miesiączkowania.
I trzymam kciuki za ciążę :)
 
reklama
Ja bym zrobiła betę... mnie testy nie wyszły w 35dc i 40dc, a miałam okresy regularne, co 28-31 dni... uśpiło to moją czujność, jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży (w 8tc), to było już za późno, bo skoczyło mi też tsh i poroniłam... zrób betę :)
 
Do góry