reklama

dziwna sprawa,co mi jest?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez fruzia1992, 19 Grudzień 2015.

1. fruzia1992

fruzia1992 Początkująca w BB

Cześć dziewczyny, jako że jest weekend i nie mogę udać się do lekarza, a nie moge przestać myśleć o tej całej sytuacji ,chcę się czegoś dowiedzieć od was.. mianowicie, przyjmuję tabletki od ok roku, zawsze mialam reguralne miesiączki, co do dnia i prawie że godziny, zawsze w niedziele z rana. W poprzednim miesiącu(listopad) zapomnialam dwóch tabletek w pierwszym i drugim tygodniu i w tym czasie kochalam się z narzeczonym , nie zabezpieczalismy sie, doszedł we mnie. Okres powinnam dostac w tamtą niedziele(13.12) , dziś jest 32dzien cyklu(ostatni okres 17.11) a ja dalej nie mam miesiaczki. Nie mam żadnych objawów które zazwyczaj mam przed, żadnego bólu piersi, mdłości, nic a nic, jedynie czasami ukłuje mnie podprzusze i w okolicach jajników. Dodam też ,że w poniedzialek-jeden dzien po spodziewanej miesiaczce ktora nie przyszla dostalam jasno brązowych plamień, minimalnych i tak jest do dzisiaj ale są to znikome ilosci, kilka dni przed terminem @ jak się podcieralam, na papierze zobaczylam dwie czerwone niteczki, myslalam ze to ciąza i objaw zagnieżdżenia, ale zrobilam już trzy testy i wyszly negatywne, ostatni 17.12 czyli 4 dni po terminie @... co o tym wszystkim sądzicie? dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam !

2. fruzia1992

hallo? nikt nic ? :c

3. reklama
  4. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Dla pewności możesz zrobić betę z krwi, jak nic nie wyjdzie, to bierz tabletki dalej normalnie, tak się może zdarzyć, że okres nie wystąpi w przerwie, albo przeciągnie się aż na początkowe dni nowego blistra tabletek.

5. NeSSi

NeSSi & Michałek :)

Nie powiem nic odkrywczego, ale na nurtujące Cię pytania odpowiedź po badaniu uzyska tylko ginekolog.
    Pozdrawiam.

6. fruzia1992

chcialabym zeby to byla ciąża

7. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Chciałabyś??? No ja to bym się jednak bała, że tabletki anty nie pozostały obojętne dla płodu, co jest częstym przypadkiem...

Jak chcesz Dzidziusia, to odstaw tabletki i dopiero się staraj...

8. fruzia1992

przestalam przyjmowac tabletki, nie zaczelam nowego opakowania, a ze tamte skonczylam to nic nie poradzę..objawy pojawily sie po skonczeniu ostatniego opakowania

9. Pola11

Pola11 Zaciekawiona BB

Test warto powtórzyć po kilku dniach. Mi pierwszy (pomimo, że byłam w ciąży) wyszedł zupełnie negatywny, 5 dni później były już wyraźne dwie kreski. Ten pierwszy robiłam, jak się okazało, mniej więcej w piątym tygodniu.

10. reklama
  11. ZwariowanaSol

ZwariowanaSol Fanka BB :)

Odstaw tabletki, kup kolejny test i wykonaj za kilka dni, jeśli będzie negatywny idź do ginekologa. Przyczyn może być kilka: ciąża, cysta na jajniku, stres bo zapomniałaś tabletek (podświadomość potrafi robić dziwne psikusy). Tak czy siak jeśli zawsze miałaś jak w zegarku to powinnaś odwiedzić gina - tylko on będzie w stanie ze 100% pewnością stwierdzić co jest przyczyną zaburzeń miesiączkowania.
    I trzymam kciuki za ciążę :)

12. benfica

benfica Fanka BB :)

Ja bym zrobiła betę... mnie testy nie wyszły w 35dc i 40dc, a miałam okresy regularne, co 28-31 dni... uśpiło to moją czujność, jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży (w 8tc), to było już za późno, bo skoczyło mi też tsh i poroniłam... zrób betę :)

Poleć forum