reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna sytuacja z okresem

Dołączył(a)
1 Sierpień 2020
Postów
11
Hej mam mały problem i nie wiem co myśleć. W tamtym miesiacu 12dnia cyklu uprawialam seks z zabezpieczeniem. Okres mi sie wtedy spoznil 1 dzien i w dniu kiedy przyszla miesiaczka zrobilam rano testy plytkowe oba ujemne. Dzis mamy nastepny miesiac. Seksu w tym miesiacu nie uprawialam a okres spoznia mi sie juz 3 dni . Czy jest mozliwosc zebym jakims cudem byla w ciazy?
 
reklama
Kochana, nie ma możliwości żebyś była w ciąży nie stresuj się :) Być może owulacja ci się przesunęła ze względu na jakieś stresy,pogodę czy cokolwiek innego. Do reszty pań odpisujących nie ma co wyśmiewać tutaj dziewczyny bo być może nie ma z kim porozmawiać o takich sprawach a edukacja seksualna w szkole to śmiech na sali. Taka prawda,że młodzież chcę uprawiać seks jednak nie jest do końca uświadomiona co i jak.
Także na spokojnie, nie jesteś w ciąży :)
 
reklama
Kochana, nie ma możliwości żebyś była w ciąży nie stresuj się :) Być może owulacja ci się przesunęła ze względu na jakieś stresy,pogodę czy cokolwiek innego. Do reszty pań odpisujących nie ma co wyśmiewać tutaj dziewczyny bo być może nie ma z kim porozmawiać o takich sprawach a edukacja seksualna w szkole to śmiech na sali. Taka prawda,że młodzież chcę uprawiać seks jednak nie jest do końca uświadomiona co i jak.
Także na spokojnie, nie jesteś w ciąży :)
Ja jestem starsza a w szkole miałam zajęcia o seksie o zabezpieczeniach i takich sprawach.
 
Dziewczyna jest bardzo młoda nie ma nawet 20 lat i zadaje pytanie czy może być w ciąży w opisanej przez nią sytuacji. Oczekuje od innych użytkowniczek tego forum odpowiedzi, a nie uśmieszków, pytania o wiek i wyrzucania, że "jak chcesz uprawiać sex to rób to z głową"! Czyli jak? Napisała przecież, że współżyła z zabezpieczeniem!! Co innego oznacza "uprawianie sexu z głową" ??!!!!! "Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi".
Roxrox jeżeli w poprzednim cyklu zabezpieczałaś się i dostałaś okresu uważam, że nie możesz być w ciąży. Miesiączka może spóźniać się z różnych powodów, a nie tylko i wyłącznie ciąży. Ja sama tego doświadczyłam, kiedy zmieniałam pracę i miałam zdecydowanie więcej stresu niż poprzednio. Okres spóźnił mi się 2 tyg. W ciąży oczywiście nie byłam. Może u ciebie też występuje stres, indukowany lękiem przed niechcianą ciążą i dlatego @ ci się spóźnia. Jeśli chcesz mieć 100% pewności zrób badanie hormonu bhcg (gonadotropina kosmówkowa). Możesz je odpłatnie wykonać w każdym punkcie pobrań. Jeżeli wynik będzie poniżej 5 mlU/ml to masz gwarancję, że nie jesteś w ciąży i nie musisz się martwić.
Pozdrawiam.
 
Dziewczyna jest bardzo młoda nie ma nawet 20 lat i zadaje pytanie czy może być w ciąży w opisanej przez nią sytuacji. Oczekuje od innych użytkowniczek tego forum odpowiedzi, a nie uśmieszków, pytania o wiek i wyrzucania, że "jak chcesz uprawiać sex to rób to z głową"! Czyli jak? Napisała przecież, że współżyła z zabezpieczeniem!! Co innego oznacza "uprawianie sexu z głową" ??!!!!! "Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi".
Roxrox jeżeli w poprzednim cyklu zabezpieczałaś się i dostałaś okresu uważam, że nie możesz być w ciąży. Miesiączka może spóźniać się z różnych powodów, a nie tylko i wyłącznie ciąży. Ja sama tego doświadczyłam, kiedy zmieniałam pracę i miałam zdecydowanie więcej stresu niż poprzednio. Okres spóźnił mi się 2 tyg. W ciąży oczywiście nie byłam. Może u ciebie też występuje stres, indukowany lękiem przed niechcianą ciążą i dlatego @ ci się spóźnia. Jeśli chcesz mieć 100% pewności zrób badanie hormonu bhcg (gonadotropina kosmówkowa). Możesz je odpłatnie wykonać w każdym punkcie pobrań. Jeżeli wynik będzie poniżej 5 mlU/ml to masz gwarancję, że nie jesteś w ciąży i nie musisz się martwić.
Pozdrawiam.
Bardzo dobrze napisałaś
 
Dziewczyna jest bardzo młoda nie ma nawet 20 lat i zadaje pytanie czy może być w ciąży w opisanej przez nią sytuacji. Oczekuje od innych użytkowniczek tego forum odpowiedzi, a nie uśmieszków, pytania o wiek i wyrzucania, że "jak chcesz uprawiać sex to rób to z głową"! Czyli jak? Napisała przecież, że współżyła z zabezpieczeniem!! Co innego oznacza "uprawianie sexu z głową" ??!!!!! "Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi".
Roxrox jeżeli w poprzednim cyklu zabezpieczałaś się i dostałaś okresu uważam, że nie możesz być w ciąży. Miesiączka może spóźniać się z różnych powodów, a nie tylko i wyłącznie ciąży. Ja sama tego doświadczyłam, kiedy zmieniałam pracę i miałam zdecydowanie więcej stresu niż poprzednio. Okres spóźnił mi się 2 tyg. W ciąży oczywiście nie byłam. Może u ciebie też występuje stres, indukowany lękiem przed niechcianą ciążą i dlatego @ ci się spóźnia. Jeśli chcesz mieć 100% pewności zrób badanie hormonu bhcg (gonadotropina kosmówkowa). Możesz je odpłatnie wykonać w każdym punkcie pobrań. Jeżeli wynik będzie poniżej 5 mlU/ml to masz gwarancję, że nie jesteś w ciąży i nie musisz się martwić.
Pozdrawiam.
Jeżeli ktoś jest na tyle dorosły, żeby uprawiać seks, to powinien być na tyle dorosły żeby doinformować się w jaki sposób może dojść do zapłodnienia. Jeżeli dziewczyna pisze, że uprawiała seks z zabezpieczeniem po czym miała normalnie okres, testy wyszły negatywne, następnie przez cały miesiąc seksu nie było i pyta czy może być w ciąży, to ja się wcale nie dziwię, że dziewczyny pytały ją o wiek. 19 letnia kobieta już jakieś pojęcie powinna o tym mieć.
No cóż, a edukacja seksualna w szkole ma być zabroniona... Myślę, że osoba która chce podjąć taką decyzję powinna wejść na to forum i poczytać niektóre posty
 
Dziewczyny, ale co to za pojazd na dziewczynę robicie? @RoxRox jest młoda, ma prawo nie wiedzieć. Ja mając 17lat zastanawiałam się czy nie jestem w ciąży, po tym jak mój chłopak pieścił mnie dłonią, bo okres spóźniał mi się półtora tygodnia. Pamiętam, że robiłam wtedy swój pierwszy test ciążowy w życiu, a strach był taki, że pewnie przez to nie miałam miesiączki.
Poza tym uważam, że @RoxRox dla świętego spokoju powinna wykonać test ciążowy. Każda z nas wie o tym, że poprzednie krwawienie które wydaję się, że było miesiączką mogło być plamieniem implantacyjnym. Oczywiście jeśli seks był z odpowiednim zabezpieczeniem, to mało prawdopodobne, ale dla spokoju ducha niech dziewczyna zrobi sobie test ciążowy. Pewnie @ się pojawi jak zobaczy jedną kreskę i przestanie żyć w stresie.
 
reklama
Bardziej chodzi o to ze zawwze mialam regularne max neden dzien spoznienia a tu nagle 4 , wtedy bylismy w prezerwatywie ale 3dni przed owulacja,testy byly negatywne 18dni od stosunku a teraz nie mam ani jednego objawu przed miesiaczka
 
Do góry