reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna wydzielina w ciąży

Dołączył(a)
8 Listopad 2018
Postów
1
Witam Was kobietki. Mam dość krepujacy problem. Jestem w 19+1 tyg ciąży i od dwóch dni przyjmuje nystotynę dopochwowo ponieważ ginekolog stwierdził że mam infekcje i przez to nie pobierze cytologii. Dzis wstając rano na mojej pizamie czulam a pozniej zauwazylam żółta serowata wydzieline. Również bolał mnie brzuch. Teraz saczy się raz na jakiś czas mała ilość przezroczystego płynu. Cos jest nie tak czy to efekt leczenia infekcji? Pozdrawiam :)
 
reklama
Rozwiązanie
Hej. Ja miałam dokładnie taką samą sytuację po leczeniu natamycyną i lekarz stwierdził, że to od globulek. Wodnista wydzielina pojawiła mi się również po luteinie dopochwowej. Stresowałam się, że to wody płodowe mi się sączą bo wydzieliny było całkiem sporo ale lekarz stwierdził, że to normalne. Mam nadzieję, że nie powiedział mi tego na odczep się, bo osobiście jestem straszną panikarą i lecę do niego z każdą pierdołą :p Polecam Ci po leczeniu globulkami kupić jakiś probiotyk dopochwowy, żeby odbudować naturalną florę bakteryjną. Ja używam, poza probiotykiem, również provag żel żeby przywrócić odpowiednie ph. Powodzenia :)
Hej. Ja miałam dokładnie taką samą sytuację po leczeniu natamycyną i lekarz stwierdził, że to od globulek. Wodnista wydzielina pojawiła mi się również po luteinie dopochwowej. Stresowałam się, że to wody płodowe mi się sączą bo wydzieliny było całkiem sporo ale lekarz stwierdził, że to normalne. Mam nadzieję, że nie powiedział mi tego na odczep się, bo osobiście jestem straszną panikarą i lecę do niego z każdą pierdołą :p Polecam Ci po leczeniu globulkami kupić jakiś probiotyk dopochwowy, żeby odbudować naturalną florę bakteryjną. Ja używam, poza probiotykiem, również provag żel żeby przywrócić odpowiednie ph. Powodzenia :)
 
Rozwiązanie
Do góry